5

ଶନି ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ଆଗମନ ଏହି 5 ଟି ରାଶି ସାବଧାନ l

RASIPHALA

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହକୁ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହର ମୁଖ୍ୟ କୁହାଯାଏ, ଏହା ସାହସର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଥିବା ଏକ ଗ୍ରହ l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଭଲ ସ୍ଥିତି ଅଛି, ମଙ୍ଗଳ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ସହିତ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଶକ୍ତି ଏବଂ ସାହସର ଅଭାବ ନାହିଁ l ଶନିଙ୍କ ପ୍ରବେଶ ଆଜି ମଙ୍ଗଳ କୁମ୍ଭରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନ କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଶନିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ l ମଇ 17 ସୁଦ୍ଧା, ସେମାନେ ଏହି ରାଶିରେ ବସି ସମସ୍ତ ରାଶିଫଳର ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏପରି କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯାହାକୁ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି |

ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ ପ୍ରଥମେ ମେଷ ରାଶି ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ l ଯଦିଓ ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ଏବଂ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ

rasi4

ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟକୁ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟ କରିପାରେ l ଦ୍ୱିତୀୟରେ କର୍କଟ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଏହି ଗମନାଗମନ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ l ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଆପଣ ନିଜକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅସ୍ଥିର ଏବଂ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ l ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଦେବା କିମ୍ବା କାହାକୁ ଋଣ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

sanii

ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ lତୃତୀୟରେ ବିଛା ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛି ତୁମର ରାଶିର ଚିହ୍ନର ପ୍ରଭୁ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମର ଶାସକ ଗ୍ରହ କୁମ୍ଭରେ ଅଛି, ତୁମ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ତୁମର ନିକଟତମ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ l ବିନା କାରଣରେ ତୁମେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ହରାଇବ, ତୁମେ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ lଚର୍ତୁଥରେ କନ୍ୟା ମଙ୍ଗଳ କୁମ୍ଭରେ ଥିବାବେଳେ କନ୍ୟାର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ,

ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ତାହା ଶୀଘ୍ର ପାଇବେ ନାହିଁ l ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଆଇନଗତ ଯୁଦ୍ଧ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ମାମଲାଟି ଏଥିରେ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତାର ଯତ୍ନ ନେବା ସହିତ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ l ଶେଷରେ କୁମ୍ଭ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ରାଶିରେ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି, ସମ୍ଭବତ ଏଥର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ l ଏହି ଗମନାଗମନ ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ, ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସଚେତନ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *