rasi

୧୯ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଯତ୍ନର ସହ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆଜି ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ, ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ମନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ, ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଖର୍ଚ୍ଚର ଚାପ ଅଧିକ ହେବ | ଆଜି କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଏହା ଦୋଷ ହେବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ସର୍ଟକଟ୍ ର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ପ୍ରଲୋଭିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ, ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଏକ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଲାଭଜନକ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦୂର ହେବାର ଦେଖାଯିବ, ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ବ୍ୟର୍ଥରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ଅଟେ। ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହୋଇପାରିବ | ବନ୍ଧୁଗଣ, ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଲାଭ ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ସମଷ୍ଟି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଧନ ଉପକୃତ ହେବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଯେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ନିରାଶା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଥକ୍କା ଏବଂ ମାନସିକ ଅସନ୍ତୋଷର କାରଣ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣରେ ବ୍ୟାଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ, ଭଗବାନ ଗଣେଶ ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଜୀବନରେ ଯତ୍ନ ନିଅ ଏବଂ ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବଢୁଛି, ତୁମେ ଆଜି କିଛି ରହସ୍ୟମୟ ସନ୍ଧାନ କରିପାରିବ, ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାର ପଥ ସରଳ ହେବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସତେଜତା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଏବଂ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯିବ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ, ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ଯାନର ସୁଖ ମିଳିବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଚରିତ୍ର ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ | ଏହି ଦିନକୁ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମାଧ୍ୟମ ହୋଇପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି :ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ଏବଂ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଏହିପରି ଫାଶରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି ବୋଲି ଗଣେଶ ଜୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦିନ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରହିବାର ଅଭ୍ୟାସକୁ ଦୂର କର ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସମୟ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କର ନାହିଁ | ଆଜି, ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ବଜାୟ ରଖି ତୁମର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ | ଏହି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେତୁ ଆପଣ କ୍ରୋଧ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ଅପଚୟ ଚାପରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଦ୍ୱାରା ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଦୁହେଁ ଜିନିଷକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ହଠାତ୍ ଖରାପ ହେବା ଏକ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମସ୍ୟାକୁ ନେଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଳ୍ପ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପାର୍ଥକ୍ୟ କାରଣରୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କରିଥିବା ଶାରୀରିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ରୂପକୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ନୂତନ ରୋମାଞ୍ଚକର ପରିସ୍ଥିତିରେ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଦେବ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ରାଶିଫଳର ତୃତୀୟ ଘରେ ଚନ୍ଦ୍ର ସହିତ, ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପୁରୁଣା ଅସୁବିଧା ଗଠନ ହେଉଛି | ଆଜିଠାରୁ, ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ, ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ମିଳିପାରିବ

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ସହିତ କ୍ୟାରିୟର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଭଲ ଏବଂ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସ୍ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧ୍ୟ ସମୟକୁ ଭଲ କୁହାଯାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆଜି, ନିଜ ଚିହ୍ନରେ ଚନ୍ଦ୍ର ରହିବା ଦ୍ୱାରା ବିନିଯୋଗରେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ | ଦଲାଲରେ ଲାଭ ଅଛି | ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ଋଣ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇପାରିବ | ନୂତନ ଆୟ ଉତ୍ସ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଅଫିସରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *