3

କନ୍ୟାର ବାର୍ଷିକ ରାଶିଫଳ 2022 ଏହି ବର୍ଷ କନ୍ୟା ରାଶି କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ।

RASIPHALA

ବୁଧ ହେଉଛି କନ୍ୟାଙ୍କର ପ୍ରଭୁ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ନରମ କଥା କୁହନ୍ତି। ବୁଧ ହେଉଛି ବକ୍ତବ୍ୟର କରକା ଗ୍ରହ ବୁଧ ଏକ ଉଚ୍ଚ କ୍ରମର ପରିଚାଳନା ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦାନ କରେ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରେ ସମୃଦ୍ଧ। ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍, ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ, ମିଡିଆ, ଶିକ୍ଷାଦାନ, ଆଇନ ଏବଂ ମେଡିକାଲ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରର ସଫଳତା ହାସଲ କରନ୍ତୁ। ମିଥୁନ ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ମଧ୍ୟ ବୁଧ ଏହାର ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ତୁଳା, ବୃଷ, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ।

ଏହି ରାଶିର ରତ୍ନ ହେଉଛି ମୃତ୍ତିକା। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏହି ବର୍ଷ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ। ମାର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟରେ ଚର୍ମ କିମ୍ବା ପେଟ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ମାର୍ଚ୍ଚ, ଜୁନ୍ ଏବଂ ଅଗଷ୍ଟ ମାସଗୁଡିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଫେବୃଆରୀ ଏବଂ ଜୁନ୍ ମାସରେ ହୃଦୟ ଏବଂ ବିପି ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ବୃଦ୍ଧମାନେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଆପଣ ଚଳିତ ବର୍ଷ ପ୍ରମୁଖ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ। ପ୍ରତିଯୋଗିତା ମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ।

rasi4
ବୈଷୟିକ ଏବଂ ପରିଚାଳନା କ୍ଷେତ୍ରର ଛାତ୍ରମାନେ ବହୁତ ସଫଳ ହେବେ। ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ବିଦେଶ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଫେବୃଆରୀରୁ ମେ 15 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏବଂ ତା’ପରେ ଜୁଲାଇ 15 ରୁ ନଭେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ସମୟ ଲେଖା ଏବଂ ପ୍ରିଣ୍ଟ ମିଡିଆ ମଧ୍ୟ ବୁଧ ସହିତ ଜଡିତ। ଏହି ଲୋକମାନେ ନୂତନ ସଫଳତା ସହିତ ଖୁସି ହେବେ।

rasi1
ରାଜନୀତି ଏବଂ ପ୍ରଶାସନିକ ସେବା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ। ଫେବୃଆରୀ, ଜୁନ୍ ଏବଂ ନଭେମ୍ବର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମାସ। ଜୀବନ ଏବଂ ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଅ। ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ ଜାନୁଆରୀ 15 ରୁ ଏପ୍ରିଲ୍ ସମୟ ପ୍ରେମକୁ ବିବାହରେ ପରିଣତ କରିପାରେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଏକ ପ୍ରେମ ଭରପୂର ଜୀବନରେ,

ମେ ଏବଂ ଜୁଲାଇ ସମୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଜାନୁଆରୀ ମକର ସଂକ୍ରାନ୍ତି ଠାରୁ ଏପ୍ରିଲ୍ 16 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯିବ। ମେ ରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ। ଆପଣ ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଯାନ କିଣି ପାରିବେ। ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଅଗଷ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ତା’ପରେ ଡିସେମ୍ବରରୁ, ଆପଣ ଜମି କିମ୍ବା ଘରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ। ପ୍ରତିକାର ପ୍ରତିଦିନ ଶ୍ରୀ ବିଷ୍ଣୁ ସାହସ୍ରନାମା ପାଠ କରନ୍ତୁ। ବୁଧ ଏବଂ ଶୁକ୍ରର ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ। ବୁଧବାର ଗାଇକୁ ପାଳଙ୍ଗ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ଶୁଭ ମାସ ମାର୍ଚ୍ଚ, ଜୁନ୍, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର 2022 ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *