5

ସାବଧାନ 22 ବର୍ଷ ପରେ, ଶନି ସାଡେ ସତୀ ଏହି ରାଶି ଉପରେ କରିବେ କୁପ୍ରଭାବ l

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ କର୍ମର ଦାତା ଶନି ଦେବ ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ରାଶି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗତି କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସାଡେ ସତୀ ଏବଂ ଧାୟା କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନରୁ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତାପରେ କେତେକ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତି | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ବୟସ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଶନି ଦେବ କର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଫଳ ଦିଅନ୍ତି | ତେଣୁ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଶନୀଙ୍କର ବିଚାରପତି ପଦ ଅଛି | ଶନି ଗ୍ରହ 29 ଏପ୍ରିଲରେ ଏହାର କୁମ୍ଭ ସଙ୍କେତରେ ଗମନାଗମନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ଯାହା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ ଏହି ଗମନାଗମନ ସହିତ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, 2022 ମସିହାରେ, ଜାନୁୟାରୀ 1 ରୁ ଏପ୍ରିଲ 29 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ସାଡେ ସତୀଙ୍କର ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବ। ଏହା ପରେ, ଏପ୍ରିଲ୍ 29 ରେ, କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ଶନି ନିଜର ଚିହ୍ନ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ଶନି ସାଡେ ସତୀ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ଯେତେବେଳେ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ |

rasi4

ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆମେ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ସାଡେ ସତୀର ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ, ଯାହା ସବୁଠାରୁ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୁମ୍ଭମେଳାର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ତେଣୁ, ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

rasi1

ସେହି ସମୟରେ, କିଛି କାମ କଲେ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ବ୍ୟବସାୟରେ କମ୍ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ଗୁରୁତର ରୋଗ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଶନି ଦେବ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଅବସ୍ଥାରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଜୁଲାଇ 12 ରୁ ଶନି ଗ୍ରହ ପୁନର୍ବାର ପୂର୍ବ ରାଶିରେ ମକର ରାଶିରେ ପୁନର୍ବାର ଗମନାଗମନ କରିବ l ମକର ରାଶିରେ ଶନି ଗମନାଗମନ କରିବା ମାତ୍ରେ ମିଥୁନ ଏବଂ ତୁଳାର ଲୋକମାନେ ପୁନର୍ବାର ଶନି ଧାୟାଙ୍କ ଅଧୀନରେ ରହିବେ ଏବଂ ଜାନୁୟାରୀ 17, 2023 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ ଶନିଙ୍କ ଦାଶର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଶନି ଦେବ ରିଟ୍ରୋଗ୍ରେଡ୍ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଫଳ ଦିଅନ୍ତି ଏହି ପ୍ରତିକାରଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନି ଦସା ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ | ସେହି ଲୋକମାନେ ଯେଉଁମାନେ ସାଡେ ସତୀ ଏବଂ ଧାୟା ଯାଉଛନ୍ତି, ସେହି ଲୋକମାନେ ଶନିବାର ଦିନ ଏକ ଗରିବ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଡାଲି , କଳା କପଡା, କଳା ତେଲ ଏବଂ କଳା ଜିନିଷ ଦାନ କରିପାରିବେ | ଏହା କଲେ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ରହିବ | ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି, ଏହି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା କଲେ ଶନିବାର ଦିନ ତୁଳସୀ ଗଛ ତଳେ ତେଲ ସହିତ ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ | ଶନିବାର ଦିନ, ଏହି ଦୁଇଟି ମନ୍ତ୍ର ‘ଓମ୍ ପ୍ରମ୍ ପ୍ରେମ ପ୍ରଣ ସାହା ଶନିଶଚାର୍ଯ୍ୟ ନମ’ ଏବଂ ଓମ୍ ଶନିଶରାୟଣ ନମ ଜପ କରନ୍ତୁ | ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସବୁବେଳେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ସହିତ ରହିଥାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *