rasi

୨୧ ଏପ୍ରିଲ ଗୁରୁବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଆହୁରି ବଢାଇବ ଏବଂ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ରଖିବ | ତୁମ ଭିତରେ ଅଦ୍ଭୁତ ଶକ୍ତି ପ୍ରବାହିତ ହେବ | କ୍ରୀଡା ଖେଳିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ବହୁ ପଛରେ ଛାଡିଦେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଭଲ ଖବର ପାଇ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି କାହାକୁ କୌଣସି ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ନାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଜ୍ଞାନ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ଦୀର୍ଘ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତିର ସିଦ୍ଧତା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଅଛି | ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସଠିକ୍ ସମୟରେ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଫାଇଲ୍ ଏବଂ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ଗୁଡିକ ସହଜ ରଖନ୍ତୁ | ଘରର ବୟସ୍କ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଶୁଣ ଏବଂ ବୁଝିବ ଏବଂ କେବଳ ସେତେବେଳେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଜୀବନରେ ଅନୁଶାସନ ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେଉଁମାନେ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ହୁଏତ ଜଣେ ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସେବା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇପାରିବେ | ଦୈନଦିନ ଜିନିଷରୁ ବିରତି ନିଅ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଦାୟିତ୍ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଖାଦ୍ୟରେ ଅବହେଳା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ।

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ ଯାହା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ, ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଦିନଟିକୁ ଯତ୍ନର ସହ ବିତାନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଲାଭ ଦେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମ କାମ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ପ୍ରକୃତିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ତୁମର ବୁଝାମଣା ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଅଧିକ ସକ୍ଷମ କରିବ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରକ୍ତଚାପ ଏବଂ ମଧୁମେହ ରୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ମହିଳାମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଯେଉଁମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ଦିନ | ଆପଣଙ୍କର ଅନ୍ତର୍ଗତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କୌଶଳ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ଭାଷା ପାଇଁ ତୁମେ ଜଣାଶୁଣା |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି | ତୁମର ଅସାମାଜିକ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ତୁମର ଜିଦ ପ୍ରକୃତି ଛାଡିଦିଅ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୀମା ବାହାରକୁ ଯାଇ କିଛି ନୂତନ ଜିନିଷ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସଂକ୍ରମଣରେ ପୀଡିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଖାଲି ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ପୁଣି ଏକ ଖରାପ ଜିନିଷ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ | ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ପ୍ରଭାବ ଘରେ ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆପଣ ଘରୋଇ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ଶୈଳୀ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଏବଂ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | କାହାର କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେତୁ ତୁମର ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ସମାଜରେ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ଏହି ସଭା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ଅର୍ଥହୀନ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଆସିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଜମା କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରିବେ | ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ନାଉଟି କିମ୍ବା ବିବାଦ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ଏବଂ ଅବହେଳା ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *