7

ସପିଂ କରିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଥାନ୍ତି ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା କିଛି ଏପରି ରାଶି ବିଷୟରେ ଯେଉଁମାନେ ସପିଂ କରିବାକୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ସପିଂକୁ ଏତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଦିନସାରା ସପିଂରେ ବିତାଇଥା’ନ୍ତି | ଏଥି ସହିତ, ଅନଲାଇନ୍ ସପିଙ୍ଗର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବାରୁ କିଛି ଲୋକ ପ୍ରତିଦିନ ସପିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି | ଏହିପରି, ବିନା ଆବଶ୍ୟକତାରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଭାରି ସପିଂ କରନ୍ତି ଏବଂ ସମଗ୍ର ମାସର ବଜେଟ୍ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦିଗ ପରି, ସପିଂ ଅଭ୍ୟାସ ମଧ୍ୟ ଆମର ରାଶି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, 5 ଟି ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ସପିଂକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଏପରିକି ସେମାନେ ସପିଂରେ ବହୁତ ଆନନ୍ଦିତ ହୁଅନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି :-
ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସପିଂକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ତଥାପି, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଏହି ଅଭ୍ୟାସକୁ ସେମାନଙ୍କ ବଜେଟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ସେମାନେ କେବଳ ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ କିଣନ୍ତି, ଏବଂ ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସେମାନେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ କିଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି | ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା, ସପିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମହିଳାମାନେ ପୁରୁଷଙ୍କଠାରୁ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି |

rasi4

ସିଂହ ରାଶି :-
ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସପିଂ ଏକ ଅଭ୍ୟାସ | ଯଦି ସେମାନେ ଟିକେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ତୁରନ୍ତ ସପିଂ କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ କେବଳ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ଜିନିଷ ନେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେଣୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ସପିଂ ତାଙ୍କ ପକେଟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ | ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିଜର ଚିହ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ସପିଂ ପାଇଁ ବହୁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଉଭୟ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳା ହେଉଛନ୍ତି ଦୋକାନୀ | ଏହି ଲୋକମାନେ ଗ୍ୟାଜେଟ୍ କିଣିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି :-
ତୁଳା ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ଶୁକ୍ର, ଯାହା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବସ୍ତୁ ଭୋଗର କାରଣ ଅଟେ | ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ହେତୁ ତୁରା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ, ମହଙ୍ଗା ଜିନିଷ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ବଜେଟକୁ ଖାତିର ନକରି ସେମାନେ ଜୋରରେ ସପିଂ କରନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ, ତେଣୁ ସେମାନେ ସପିଂ ପାଇଁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି | ସେମାନେ କାର୍, ମୋବାଇଲ୍, ଘରର ଭିତର ମଧ୍ୟକୁ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-
କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିରକ୍ତିକୁ ହଟାଇବା ନାମରେ ସପିଂ ପାଇଁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି | ସାଧାରଣତ ସେମାନେ ଏକାକୀ ସପିଂ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଜିନିଷ ଏବଂ ଗ୍ୟାଜେଟ୍ କିଣିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହି ଲୋକମାନେ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂରେ ମଧ୍ୟ ଆଗରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରାୟତଃ କିଛି ଅର୍ଡର କରିଥା’ନ୍ତି |

rasi1

ଧନୁ ରାଶି :-
ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସପିଂ ପୂର୍ବରୁ ବଜେଟ୍ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହା କୁହାଯାଇପାରେ ଯେ ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆୟର ଅଧିକାଂଶ ଅଂଶ ସପିଂରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି | ସେମାନେ ନିଜ ପାଇଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟନ୍ ଫ୍ୟାଶନେବଲ୍ ପୋଷାକ, ଆସେସୋରିଜ୍, ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ, ଗ୍ୟାଜେଟ୍ ଇତ୍ୟାଦି କିଣିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ମେକଅପ୍ ଏବଂ ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି :-
ମୀନ ର ଲୋକଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସପିଂର ଏକ ହବି ଅଛି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନିଜ ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସପିଂ କରନ୍ତି | ସେମାନେ ନିଜ ନିକଟତମ ଲୋକଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବା ପାଇଁ କୈଣସି ସୁଯୋଗ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ | ସେ ନିଜ ଘର ପାଇଁ ସପିଂ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରଖନ୍ତି |ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *