rasi

୨୪ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚତୁର ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଭ୍ରମଣର ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି କ୍ରୋଧ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ନହୁଏ, ତେବେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିପାରେ | ତୁମେ ଝଗଡା ଠାରୁ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଚିନ୍ତା ଆହୁରି ବଢିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ନୂଆ ରୂପ ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆଶାର ଏକ ନୂଆ କିରଣ ଆସିବ | ଏହା ଏକ ଛୋଟ ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଆଜି ଅଦରକାରୀ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ସମ୍ଭବ ହେବ, ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ତୁମର ଅତୀତର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବ | ଆଜି ତୁମର ରାଜନୈତିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ, ବିବାଦ, ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତର ସମ୍ଭବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତିର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ଏହା କିଛି ସମୟ ନେଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ଭାବନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ଆସିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନକୁ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରଖ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ଗାଡିଟି ଯିବାବେଳେ ସତର୍କ ଥିଲା | ଆଜି ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଅବସ୍ଥା ଅଛି | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗ ସହିତ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ବନ୍ଦ କର | ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଦୁଃଖିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ଟିକିଏ ଯତ୍ନର ସହିତ ଚାଲନ୍ତୁ, ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସପିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଯିବ | ଜମା ହୋଇଥିବା ସମ୍ପତ୍ତି ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମ ପରିବାର ପ୍ରତି ଅଶାଳୀନ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ। ଏହା ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତିକୁ ବିଘ୍ନ କରିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶକ୍ତି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଅନ୍ୟମାନେ ଦେଖିବେ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଳମ୍ବ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ, ଆଜି ତୁମେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ପ୍ରଭାବ ବ୍ୟବହାର କର |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଅସ୍ଥିରତା ହେତୁ କିଛି ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦେଖାଯିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ରହିଆସିଛି, ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି କାରଣ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ-ସାଥୀ ପାଇବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି କୌଣସି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଘେରି ରହିବ | ତୁମର ପୁରା ଦିନ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାରେ ବିତାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ଏହା କରିବା ପାଇଁ ଲଗାଇବ | ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରା ନିଅ, ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ଭୟ ଏବଂ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ଆଦୌ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ଦିନ ଖୋଜୁଥିଲେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏକାଗ୍ରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନର ଅଭ୍ୟାସରୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରିବେ | ଧିରେ ଧିରେ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ଵାରା କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିବେ ନାହିଁ | କାରଣ ଏହା ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନେ ବେଆଇନ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ତୁମେ ନିଜ କୌଶଳରେ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି, ତୁମେ ଶେଷରେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଏବଂ ଋଣ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଝଡ ବିଷୟରେ ଭୁଲିଯିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦେଖାଇବେ | ମନକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂତନ ପ୍ରତିଭା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସାମାଜିକ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଭାଷଣରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *