5

ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପରିଧାନ କରୁଥିଲେ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ – ଏହି ଛୋଟ ଭୁଲ ଆପଣଙ୍କ ଜୀଵନ କରିବ ଵର୍ଵାଦ |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜାଣନ୍ତୁ, କେବେ, କେଉଁମାନେ ରୁଦ୍ରମାଳା ପରିଧାନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ? ନଚେତ୍ ଜୀବନରେ ବିନାଶର ସମୟ ଆସିଥାଏ ,

* ରୁଦ୍ରମାଳା ପିନ୍ଧିବାର ଏହି ନିୟମ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍ |ନଚେତ୍ ଲାଭ ବଦଳରେ କ୍ଷତି ହେବ |
ଅଶୁଦ୍ଧ ରୁଦ୍ରମାଳା ପିନ୍ଧିବା ହେତୁ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ | ପଡିଥାଊ, କେବେ, କେଉଁମାନେ ରୁଦ୍ରକଳା ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ ବା ଉଚିତ ନୁହେଁ? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା
ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ମହତ୍ତ୍ ::

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷର ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହା ପ୍ରଭୁ ଭୋଲେନାଥଙ୍କ ଲୁହରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ | ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧିବାର ଅନେକ ଲାଭ ଅଛି | ଧର୍ମ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଏବଂ ବିଜ୍ଞାନରେ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧିବାର ଲାଭ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି। ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଅସୁବିଧାରୁ ରକ୍ଷା କରିଥାଏ, ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖେ | କିନ୍ତୁ ଏହା ଏହାର ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଆଇନ ଦ୍ୱାରା ପିନ୍ଧାଯାଏ ଏବଂ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧିବା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆବଶ୍ୟକୀୟ ନିୟମ ପାଳନ କରିବା ଉଚିତ୍ | ନଚେତ୍ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ଅଶୁଦ୍ଧ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଲାଭ ବଦଳରେ କ୍ଷତିର କାରଣ ହୋଇଯାଏ |

rudra 1

* ଏହି ଲୋକମାନେ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଶିଶୁର ଜନ୍ମ ପରେ ମା ଏବଂ ପିଲା କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଶୁଦ୍ଧ ରହିଥା’ନ୍ତି | ଏପରି ସମୟରେ, ମାତା ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯେଉଁମାନେ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧନ୍ତି, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏପରି କୋଠରୀକୁ ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯେଉଁଠାରେ ମା ଏବଂ ପିଲା ଅଛନ୍ତି | ଯଦି ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧାଯାଏ, ତେବେ ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଆନ୍ତୁ କେବଳ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ବାହାର କରିବା ପରେ କିମ୍ବା ମା ଏବଂ ଶିଶୁଙ୍କ କୋଠରୀରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ବାହାର କରନ୍ତୁ |

childddd

* ଏହି ସମୟରେ ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧିବା ସମୟରେ ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ ଧୂମପାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଶାକାହାରୀ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି କାରଣରୁ, ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ମଧ୍ୟ ଅଶୁଦ୍ଧ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଏହା ଲାଭ ବଦଳରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କ୍ଷତି କରିପାରେ | ଶୋଇବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ରୁଦ୍ରକଳା ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ବାହାର କରି ତକିଆ ତଳେ ରଖିବା ଭଲ ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ ମନ ଶାନ୍ତ ରହେ, କୌଣସି ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ନଥାଏ ଏବଂ ଭଲ ନିଦ ଆସେ |

ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ମଧ୍ୟ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ଅଶୁଦ୍ଧ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ତେବେ ଜାଣିଲେ ରୁଦ୍ରାକ୍ଷ ପିନ୍ଧିବାର ମହତ୍ତ୍ଵ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *