rasi

୨୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଏହି ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଶୁଭେଚ୍ଛାର ଏକ ଦୃଢ ସଙ୍କେତ ଅଟେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ପରିବାରର ଅତି ନିକଟତର ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ତା’ପରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାର କ’ଣ, ସେମାନଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଖାଇବାକୁ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଦେଖାନ୍ତୁ | ଏକାଠି ବିତାଇଥିବା ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତଗୁଡ଼ିକୁ ତୁମେ ମନେ ରଖିବ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରହଣି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାର ଲାଭ ପାଇବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ ଯାହା ହେତୁ ତୁମେ ହତାଶ ହୋଇଯିବ | ଲାଗୁଛି ଯେ ଆଜି ସମସ୍ତେ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ନାହାଁନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କର ନାହିଁ, ଏହା ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ | ପରିବାରରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ବିରୋଧ ଭିନ୍ନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବ, ଯାହା ଦୋଷର କାରଣ ହେବ | ଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ କ୍ଷତିପୂରଣ ନ ପାଇ ଆପଣ ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜିର ଦିନ ମହଙ୍ଗା ହେବ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ। ତୁମର ଘର ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାରେ ତୁମେ ବହୁତ ଅବଦାନ ଦେଇଛ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରୟାସର ଫଳ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ଜୀବନକୁ ବଦଳାଇବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ପରସ୍ପରକୁ ସହଜରେ ବୁଝିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖ ଏବଂ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କର | ଯଦି ତୁମେ ଜୀବନ ସାଥୀ ଖୋଜୁଛ, ତେବେ ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅ ସହିତ ଅଧିକ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇ ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଅନୁଭବ କରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପଥକୁ ଅଟକାଇ ପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତୁମର ପଥରେ ଅଟଳ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବା ଜାରି ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଏହି ସମୟ ଶୀଘ୍ର ଅତିକ୍ରମ କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | କିନ୍ତୁ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟରେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାର ଆଶା ହରାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ମା ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ଘନିଷ୍ଠ ହେବେ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧିରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ କିଛି ଚାପରେ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ତୁମର ମନ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବ | ଆପଣ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବା କିମ୍ବା ଫୋନରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ | ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ଏହା ଭଲ, କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ, ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡ ନାହିଁ | ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପରେ, ଆପଣ କାମକୁ ଫେରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଜାରି ରହିବ | ଆଜି, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ହଠାତ୍ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ତୁମେ ହଠାତ୍ ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବେ | ଧନ, ପରିବାର, ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆଜି ଏହି ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶିଫଳ : ଆଜି ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ରୁଟିନ୍ ର ଏକ ନୂତନ ଚକ୍ର ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ସତେଜ ଏବଂ ଶକ୍ତି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ତୀବ୍ର ହେବ | ଆଜି ହେଉଛି ନୂଆ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସାକାର କରିବା | ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ବଡ଼ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବ | ଆଜି, ଜଣେ ଏପରି କିଛି କିଣିପାରେ ଯାହା ସମୟ ସହିତ ମୂଲ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ | ଆଜି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେହି ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହେବାର ଦିନ |

ବିଛା ରାଶି : ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଫିସ୍, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ଘର ପରିବାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଝାମଣା ସହିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବଡ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଏକ ଭଲ କଥା, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନକୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆଗ୍ରହ ଏବଂ ଆକାଂକ୍ଷାଠାରୁ ଦୂରେଇ ଦିଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ରହିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେଇପାରିବେ | ଯଦି ଘର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, କ୍ଷେତ୍ର, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରୁପ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସମନ୍ୱୟ କରିପାରିବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଖୁସି ହେବ | ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ତାହା କରନ୍ତୁ | ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଏକ ନୂତନ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ଦିନ କୁହାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ଗାଇ କୁ ସବୁଜ ପନିପରିବା ଏବଂ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ କୁମ୍ଭ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଗଠନ କରାଯାଉଛି | ନୂତନ ଅନୁଭୂତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଜିନିଷ ବୁଝିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭଲଭାବେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କର ନାହିଁ | ଯଦି ତୁମେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଛ ଯାହାକୁ ତୁମେ ସରଳ ବୋଲି ଭାବୁଛ, ତେବେ ଆଜି ବି ଏହା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରାୟ ଅସମ୍ଭବ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁଖଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ପରିବାରରେ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିମ୍ନ ସ୍ତରର ଲୋକଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣ ଏକ ଦୂର ସ୍ଥାନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ପିସ୍ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ହେଉଛି ଅର୍ଥର ପରିମାଣ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ | ସାବଧାନ ରୁହ | ଯଦି ତୁମେ ବିବାହ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ତାରାମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ତୁମ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ କମ୍ ବ୍ୟବହାରିକ ହେବ | ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *