13

ଶନିଙ୍କ କୃପା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକେ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶନି ଗ୍ରହକୁ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | କାରଣ ଯେତେବେଳେ ବି ଏହି ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ, ଏହା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ | ଏହି ଗ୍ରହ ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ପରେ ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରେ | 29 ଏପ୍ରିଲ 2022 ରେ ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | 2022 ରେ ଶନିଙ୍କ ଗତିବିଧି ବିଶେଷ ଭାବରେ 4 ଟି ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଶୋଇବା ଭାଗ୍ୟକୁ ଜାଗ୍ରତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ |

ମେଷ ରାଶି :
2022 ମସିହାରେ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବେ | ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ବର୍ଷରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନି ସାଢେ ସାତୀ କିମ୍ବା ଶନିର କ୍ରୋଧ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଏହି ବର୍ଷ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ବହୁତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଚଳିତ ବର୍ଷ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

rasi4

ବୃଷ ରାଶି :
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ହେବ | କାରଣ ଶନି ଦେବ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ପାଇବେ | ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନରୁ ଆପଣ ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଇବେ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଟଙ୍କା ଆଣିପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆପଣ ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ ଏହି ବର୍ଷ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

rasi1

ଧନୁ ରାଶି:
ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି ବର୍ଷରେ ଶାନୀଙ୍କ ଦେଢ ଭାଗରୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ପାଇବେ | ତାହା ତୁମର ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେକୋୖଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ନୂତନ ଚାକିରି ଅଫର ଆସିପାରେ | ଏହି ବର୍ଷ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ ଯେଉଁଥିରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିଶେଷ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି :
ଏହି ବର୍ଷ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଅବଶ୍ୟ, ଏପ୍ରିଲ୍ 29, 2022 ରୁ, ଶନି ସାଡେ ସାତୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ମାତ୍ର 12 ଜୁଲାଇ 2022 ରେ ଶନିଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମକର ରାଶିରେ ପୁନଃ ଗମନାଗମନ କରି ଆପଣ 17 ଜାନୁଆରୀ 2023 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶନିଙ୍କ ଦଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶନିଙ୍କ ଦର୍ଶନ ନୂଆ ବର୍ଷରେ ଅଧିକ ସମୟ ରହିବ ନାହିଁ | ଏହି ବର୍ଷ ଆପଣ ନିଜକୁ ଆର୍ଥିକ ସମୃଦ୍ଧ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *