6

ଆଜି ଏହି ରାଶିରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ହେବ ମଜବୁତ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ରାଶିଫଳ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଆଜିର ରାଶିଫଳ ବିଷୟରେ , ଏହି ରାଶିଫଳ ଗ୍ରହଙ୍କ ର ସ୍ଥିତି ଓ ଚଳନକୁ ନେଇ ଆଧାରିତ , ଏବଂ ଗ୍ରହଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଚଳନ ଆମ ମନୁଷ୍ୟ ଜୀଵନ ଉପରେ ବହୁତ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ ଯାହାଫଳରେ ଆମ ଜୀବନରେ କେବେ ସୁଖ ଆସିଥାଏ ତ କେବେ ଦୁଃଖ ଆସିଥାଏ , ଗ୍ରହଙ୍କର ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଆମେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ , ବୈବାହିକ ଜୀବନ , ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି , ଶିକ୍ଷା , ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଂପୁର୍ଣ୍ଣ କଥା ଜାଣିଥାଉ , ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଭାଗ୍ୟ ଶାଳୀ ରାଶି ବିଷୟରେ ,

ମେଷ ରାଶି :-
ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଜୀବନ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁସମ୍ପର୍କରେ ଚାଲନ୍ତୁ | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ପ୍ରକାରର ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଲାଭ ଏବଂ କିଛି ସ୍ଥାନରେ କ୍ଷତି | କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କୈାଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି :-
ଆଜି ଏକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅଫିସରେ ରାଜନୀତିରେ ଧରାଯିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସଜାଗ ରୁହ। ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ସ୍ୱାମୀ ପତ୍ନୀ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ପରସ୍ପର ସହ ଜଡିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଭାଷଣରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସଭା ହୋଇପାରେ |

rasi4

ମିଥୁନ ରାଶି :-
ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦରେ ଦିନ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମର ମଧୁର ଆଚରଣ ସହିତ ତୁମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନକୁ ଜିତି ପାରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଏକ ବନ୍ଧୁ ସର୍କଲ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ ତିଆରି କରାଯାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ, ଅଧ୍ୟୟନଗୁଡ଼ିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ପ୍ରେମ ପରିବାରରେ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି :-
ଆଜି ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ କ୍ଲାନ୍ତକାରୀ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାପ ରହିବ | ଏହି ସମୟରେ ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ତେବେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସାଥୀକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବା ପାଇଁ, ସେ ତାଙ୍କୁ ଅତି ନିକଟରୁ ଜାଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି :-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ତୁମେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୁଯୋଗକୁ ତୁମେ ରୂପାନ୍ତର କରିପାରିବ | ଟଙ୍କା ଆସିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ | ଲାଭ ବ୍ୟବସାୟର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆସିପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସରକାରୀ ଚାକିରି ଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ପ୍ରେମରେ ସଫଳତାର ରାଶି ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି :-

ଆଜି ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରଖ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିପାରନ୍ତି | ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆର୍ଚାନକ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରଖ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୈାଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପରିବାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ବଢାଇପାରେ, ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯୁକ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ,
ତୁଳା ହ
ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଶରୀରରେ ନୂତନ ଶକ୍ତିର ଯୋଗାଯୋଗ ଏବଂ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଯୋଗ, ପ୍ରାଣାୟାମ ଏବଂ କ୍ରୀଡା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିବେ | ଲାଭର ଅନେକ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଆଯିବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରରେ ଏକ ସୁଖଦ ଘଟଣା ଘଟିବ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

ବିଛା ରାଶି :-

ଆଜିର ଦିନଟି ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କିଛି ଦିନ ଧରି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୈାଣସି ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା, ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡିକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପଦ୍ଧତି ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ବିକାଶ ହେବ, ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସତେଜତା ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି
ଏହି ଦିନ, ଆପଣଙ୍କର ଯେକେଐସି ଇଚ୍ଛା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂରଣ ହେବ | କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ଯୋଗ ଦିଅନ୍ତୁ, ଗଣମାଧ୍ୟମ, ଲୋକମାନେ କିଛି ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ନିଆଯାଇପାରେ | ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ତୁମେ ଭାଗ୍ୟର ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ବୁଲିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି, ପିଲାଟି ଉପରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ, ତୁମେ ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ପାଇବ |

dhanu

ମକର ରାଶି :-
ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କୈାଣସୠପ୍ରକାରର ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ କିମ୍ବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | କିଛି ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ନିଆଯାଇପାରେ | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-
ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଆଚରଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ତୁଳିତ ହେବ | ଶେଷ ଦିନରୁ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ, ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାରରେ ପୂଜାପାଠ ରୀତିନୀତି କରିପାରିବେ, ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ରହିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସହଯୋଗ ହେବ, ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଶକ୍ତି ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି :-
ଆଜି ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲୁଥିବା ଅଂଶରୁ ଆରାମ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାର ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି କାହାକୁ ଟଙ୍କା ent ଣ ଦିଆଯାଇଛି, ତେବେ ଆଜି ଏହାକୁ ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ପୁରୁଣା ts ଣରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ଭ୍ରମଣ କରିପାରେ | ହେଉଛି ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ମନ ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ, ତୁମେ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପାଇ ପାରିବ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *