7

ଏହି ତିନୋଟି ରାଶିରେ ପଡିବାକୁ ଯାଉଛି ଶନିଙ୍କର କୃପା |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଶନି ଦେବଙ୍କ କ୍ରୋଧରୁ କେହି ରକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ। ଯଦି ଶନିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼େ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦୁଃଖର ଛାୟା ଘେରିଯାଏ | ଶନି ଦେବଙ୍କୁ କର୍ମ ଫଳର ଦାତା କୁହାଯାଏ | ସେ ମନୁଷ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଅନୁସାରେ ଦଣ୍ଡ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ଫଳ ଦିଅନ୍ତି |

ଯଦି ଶନି ଦେବ କାହା ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯାଏ | 2022 ମସିହାରେ, ଶନି କୁମ୍ଭରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଜ୍ୟୋତିଶାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ କୋପର ପ୍ରଭାବ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା 2022 ରେ ଶାନି ଦେବଙ୍କ ଦ୍ବାରା କେଉଁ ତିନୋଟି ରାଶି ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

sanii
ମେଷ ରାଶି
ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଲାଭକାରି ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପାଇଁ ଦିନ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଭଲ ଅଫର ପାଇ ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ କର୍ମ ଫଳ ପ୍ରଦାନକାରୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ବର୍ଷସାରା କୌଣସି ପ୍ରକାରର କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

rasi

ବୃଷ ରାଶି
ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ | ଶନି କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମାତ୍ରେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଯାନ କିଣି ପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି
ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜମି କିମ୍ବା ଘରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାର ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ବେକାରମାନେ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଚାକିରି ପାଇବେ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଗଣ୍ଠି ବାନ୍ଧିବେ | ଏପ୍ରିଲ୍ 29 ପରେ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସହିତ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ ଏବଂ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ,ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛାି | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *