1

ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ କେଉଁ ନାମର ଝିଅ ସହ ଵିଵାହ ଅଛି |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବିବାହ ଏକ ଶବ୍ଦ ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ଦୁଇ ଆତ୍ମାର ମିଳନ ନୁହେଁ ଦୁଇ ପରିବାରର ମିଳନ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ | ଏହା ମଧ୍ୟ ଜୀବନର ଏକ ସୁନ୍ଦର ପର୍ଯ୍ୟାୟ | ବିବାହର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଜୀବନରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି | ସେ କେବେ ଏବଂ କାହା ସହିତ ବିବାହ କରିବେ ଜାଣିବାକୁ ସମସ୍ତେ ଆଗ୍ରହୀ | ରାଶି ଅନୁସାରେ କେଉଁ ନାମ ସହ ଆପଣଙ୍କର ବିବାହ ହେବ ତାହା ଜଣା ପଡିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ଯୁବକ ତେବେ ତୁମର ମନରେ କୈାଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯେ ମୁଁ କେଉଁ ନାମରେ ଝିଅ ସହିତ ବିବାହ କରିବି | ଆସନ୍ତୁ ସଜାଣିଵା କେଉଁ ରାଶି ଅନୁସାରେ ଆପଣଙ୍କର ଵିଵାହର ଯୋଗ ରହିଥାଏ ,

ମେଷ ରାଶି :-
A, T, P, K, L ନାମକ ପୁଅ ବା ଝିଅ ସହ ଆପଣଙ୍କ ଵିଵାହର ଯୋଗ ରହିଥାଏ , ଏହି ନାମର ଲୋକମାନେ ଏମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତିକୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ମନେ କରନ୍ତି କାରଣ ଏମାନେ ଆଦୈ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିଶନ୍ତି ନାହିଁ, ଏମାନେ ସବୁକିଛି ବୁଝିବା ପାଇଁ ସମୟ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ଏହି ଲୋକମାନେ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସଚ୍ଚୋଟ ଅଟନ୍ତି, କାରଣ ଏମାନଙ୍କ ବିବାହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଂଶ | ଏହି ନାମଗୁଡିକ ସହିତ ଭଲ ମିଶ୍ରଣ ଗଠନ ହୁଏ |

rasi4

ମିଥୁନ ରାଶି :-
ମିଥୁନ ରାଶିର ଵ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ B, M, J, V, Y ନାମକ ପୁଅ ବା ଝିଅ ସହିତ ବିବାହ କରିବାର ଯୋଗ ରହିଥାଏ ,
ଏମାନଙ୍କ ମନରେ ସବୁବେଳେ ଉଦାସୀନ ରହିଥାଏ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସେ, ଏକ ସନ୍ତାନ ପାଇବା ପରେ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶୁଭ ଯୋଗ ଆସେ ଏବଂ ଯେଉଁମାନେ ଏମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରନ୍ତି, ଏମାନଙ୍କ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟର ଅଂଶ ହୋଇଥାନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-
କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଵ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରାୟତଃ D, N, G, R, E, S ନାମକ ଝିଅ ବା ପୁଅ ସସୀମ ଵିଵାହର ଯୋଗ ରହିଥାଏ
ଏମାନେ ତାଙ୍କ ଦାୟିତ୍ଵକୁ ସହଜରେ ପୂରଣ କରନ୍ତି | ଏମାନେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ଵିତାଇଥାନ୍ତି , ସର୍ବଦା ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ରଖନ୍ତି କାରଣ ଏମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସର୍ବଦା ଦୃଢ ହୋଇଥାଏ, ଏମାନଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଯୋଡି ହେଉଛି K ଏବଂ S ନାମ |

marrage 2

ମିଥୁନ ରାଶି :-
ମିଥୁନ ରାଶିର ଵ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ H, C, Q, O, Z ନାମକ ପୁଅ ବା ଝିଅ ସହିତ ବିବାହର ଯୋଗ ରହିଥାଏ |

ଦେବୀ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଏମାନେ ଏମାନଙ୍କ ନିଜ ସ୍ଵାମୀଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ରଖନ୍ତି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ଉନ୍ନତି ପାଆନ୍ତି, ଯଦି ସେମାନେ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏମାନେ ଏମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଆହୁରି ଉନ୍ନତ କରିପାରିବେ, ଏମାନଙ୍କ ମନ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଚାଲିଥାଏ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି M ଏବଂ L ର ନାମ ସହିତ ଏମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ତିଆରି ହୁଏ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯାଏ | ତେବେ ଏହା ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *