5

ହାତରେ କେଉଁ ରେଖା ରହିଲେ ମଣିଷ ଧନୀ ହୁଏ, ଜାଣନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ରେଖା କଣ ସୂଚନା ଦିଏ |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ହସ୍ତରେଖା ଅନୁଯାୟୀ, ଆମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ପାପୁଲିରେ ଲୁଚି ରହିଛି | ଏହି ହସ୍ତରଖା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଏ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ପାପୁଲିରେ ଥିବା ଧନ ରେଖା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ଏହି ରେଖା ପାପୁଲିରେ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ବହୁତ ଜଲଦି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଧନ ଵାନ ,

ପାପୁଲିରେ ଥିବି ଧନ ରେଖା ଗଠନ କେମିତି ହୁଏ :-
ହସ୍ତରେଖା ଅନୁଯାୟୀ, ରିଙ୍ଗ୍ ଆଙ୍ଗୁଠି ତଳେ ଥିବା ସିଧା ଲାଇନକୁ ଏବଂ ଛୋଟ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ମନି ଲାଇନ୍ କୁହାଯାଏ | ଏହି ଧନ ରେଖାରୁ ଏହା ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥାଏ | ଏହି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଧ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ | ବୁଧବାର ପର୍ବତରେ ଗଠିତ ସିଧା ରେଖକୁ ଧନ ରେଖା କୁହାଯାଏ |

handd

1. ଯେଉଁମାନଙ୍କର ପାପୁଲିରେ ଧନ ରେଖା ଥାଏ, ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଧନ ଥାଏ | ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଛୋଟ ଆଙ୍ଗୁଠି ତଳେ ଏକ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଏବଂ ସିଧା ରେଖା ଥାଏ, ତେବେ ସେ ବହୁତ ଧନୀ ଅଟନ୍ତି |
ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାପୁଲିରେ ଥିବା ଧନ ରେଖା ଏକ ସିଧା ଲାଇନରେ ନରହି ବଙ୍କା ହୋଇଯାଏ, ତା’ହେଲେ ଏହାର ଅର୍ଥ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଧନ ତ ପାଇବ କିନ୍ତୁ ସେ ଏହି ଟଙ୍କାକୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ଅର୍ଥାତ୍ ଟଙ୍କା ଆସିବା ସହିତ ଏହା ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ଚାଲିଯିବ |

3. ଯଦି କାହାର ପାପୁଲିରେ ଧନ ରେଖା ନାହିଁ, ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ | ଧନ ରେଖା ବ୍ୟତୀତ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାପୁଲିରେ ଭାଗ୍ୟ ରେଖା ମଧ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅର୍ଥର ଉପସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ କହିଥାଏ |

4. ଯଦି ଟଙ୍କା ରେଖା କାହାର ପାପୁଲିରେ କଟା ମଟା ଦେଖାଯାଏ ତେବେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ରୋଜଗାରରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |
5. ଯଦି ଜୀଵନ ରେଖା, ମସ୍ତିଷ୍କ ରେଖା ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ରେଖା ମିଶି ପାପୁଲିରେ ଏପରି ଚିହ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରେ ଯେ ସେଠାରେ ଇଂରାଜୀ M ଅକ୍ଷର ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଧନୀ ହେବ , ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *