rasi

୪ ମେ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦୀର୍ଘ-ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି, ନିଜକୁ ଟିକିଏ ସଚେତନ କର ଏବଂ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ମନରେ ହତାଶା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଅତି ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ଅନେକ ଲୋକ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଫିଟ୍ ରହିବେ | ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଶୁଣୁଥିବା ସୂଚନା ଉପରେ ଆଧାର କରି କୌଣସି ଅନୁମାନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନ୍ୟ କାହା ପାଖକୁ ଆସିବାରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ତାଙ୍କ ଜ୍ଞାନ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଧିକ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟ ପାଇଁ ଏହି ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ତୁମର ଯୋଜନା ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅ, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ତୁମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ସାମାଜିକ ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ତୁମର ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ସରିଯିବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କର, ଯାହା ତୁମକୁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ କରିବ | ଗାଇକୁ ସବୁଜ ଘାସ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମେ ଜୀବନରେ ସୁଖ ପାଇବ | ଆଜି, ଅଧିକ ବିତର୍କରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କୌଣସି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଲୋକମାନେ ଆଜି ଜଟିଳ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିପଦରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଜି ତୁମକୁ ଫଳ ଦେବ ଏବଂ ସମାଜରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉତ୍ତମ ପରାମର୍ଶ ପାଇବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି – ଏହି ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ସତର୍କତାର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଅସୁବିଧାଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ, ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି ରଖିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଯୋଗ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ ରଖାଯିବ | ଆଜି ମିଥ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ବିଚାର ନକରି କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ କ୍ରମାଗତ ସମାଲୋଚନା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଆଜି ଅନେକ ସ୍ତରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | କିଛି ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହଠାତ୍ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରୁହନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ହଟାଯିବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଶକ୍ତି ଉପରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ତୁମେ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଚାକିରି ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଆଶାକୁ ଏକ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ସ୍ତରରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଲୋଭ ବଡ଼ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ, ଯାହା ଜୀବନର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସହଜ କରିବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ମନେହୁଏ, ନିରାଶ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାହାକୁ ରାଗିବା କିମ୍ବା ସମାଲୋଚନା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଭଜା ଏବଂ ଭଜା ଜିନିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ | ଯଥାସମ୍ଭବ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ତୁମର ଟଙ୍କା ପରିସ୍ଥିତିରେ ସ୍ଥିରତା ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ବିପୁଳ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ, ଯାହା ମଧ୍ୟ ବଡ଼ ସଫଳତା ଆଣିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉତ୍ସାହିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ଆସିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଧ୍ୟାନ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ତୁମର ଯୁକ୍ତି ତୀକ୍ଷ୍ଣ ରହିବ | ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିନ, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କିଛି ବଡ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରିବେ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଲଭମେଟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *