9

ମେ ମାସ ରୁ ଏହି ୪ ରାଶିରେ ଧନ ହେବ ବର୍ଷା |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମେ ମାସ ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅନେକ ଗ୍ରହ ଏହି ମାସରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ରହିବ | କିଛି ରାଶିର ଲୋକ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, କେତେକ ରାଶିର ଲକ୍ଷଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଗ୍ରହମାନେ ସେମାନଙ୍କର ରାଶିଫଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ | ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ରାଶିଫଳ ଗମନାଗମନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗମନାଗମନ :-
ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମଙ୍ଗଳବାର 7 ମେରେ ମଙ୍ଗଳ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ପରଦିନ ଏପ୍ରିଲ 8 ରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ମେଷରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ତା’ପରେ ଏପ୍ରିଲ୍ 12 ରୁ ରାହୁ-କେତୁ ଓଲଟା ଗତି କରିବ | ରାହୁ ମେଷରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଏବଂ କେତୁ ତୁଳାରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ବୃହସ୍ପତି 13 ଏପ୍ରିଲରେ ମୀନ ପ୍ରବେଶ କରିବ | ମେ 14 ରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ମେଷରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ମେ 27 ରେ ବୁଧ ଗ୍ରହରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ମେ 29 ରେ, ଶନି ଦେବ କୁମ୍ଭରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ |

rasi4

ଏହି ରାଶି‌ ହେଵେ ଉପକୃତ :-

ମିଥୁନ ରାଶି :-
ମିଥୁନ ପାଇଁ ମେ ମାସ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଶନିଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧାୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ତୁମ ଭିତରେ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

rasi1
କନ୍ୟା ରାଶି :-
କନ୍ୟା ରାଶିର ଵ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଵ | ଅଫିସରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ମହିଳାମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଯଥା ସମ୍ଭବ ସମ୍ଭବ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | କୈାଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସ୍ତାବ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ମକର ରାଶି :-
ମକର ରାଶିରେ ଶନି ଦେବ ଗମନାଗମନ କରୁଛନ୍ତି | ମେ ୨ ରେ, ଶନି ଦେବ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଏହି ମାସରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ନୂତନ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଯୁବକମାନଙ୍କର ବନ୍ଧୁତ୍ୱରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାମ ହେତୁ ଏକ ବଡ ଲାଭ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି :-
କଳା କିମ୍ବା ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଵଢିପାରେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଏକାଡେମିକ୍ ଏବଂ ଅନୁସନ୍ଧାନ କାର୍ଯ୍ୟର ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ |ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *