4

ମକର ରାଶିରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହଙ୍କ ହେଲା ଗୋଚର ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ରହିବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

RASIPHALA

ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶୁକ୍ରକୁ ଧନ, ମହିମା, ସୁଖ, ପ୍ରେମ ଏବଂ ସୋନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର କାରକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଶୁକ୍ର 27  2022 ରେ 09:53 ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ମକର ରାଶିରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଏହା ସହିତ ଦେଶବ୍ୟାପୀ ଏବଂ ବିଶ୍ୱ ସ୍ତରରେ ଏହି ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏଥି ସହିତ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଏହା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଭବିଷ୍ୟବାଣୀକାରୀ ଏବଂ ରାଶିଫଳ ବିଶ୍ଳେଷକ ଅନିଶ ଭାୟାସଙ୍କଠାରୁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ କିପରି ସମସ୍ତ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ।ପ୍ରଥମେ ମେଷ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଦଶମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ତୁମର ସଫଳତାରେ ପିତା ସର୍ବଦା ତୁମ ସହିତ ରହିବେ ଏହା ବ୍ୟତୀତ,

ତୁମର ପିତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ବୃଷ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ନବମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଯାହା ଚାହାଁନ୍ତି, ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପୂରଣ ହେବ। ଏହା ସହିତ, ତୁମେ ଧନ ପାଇବ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ମଧ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ। ମିଥୁନ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଅଷ୍ଟମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ, ତେବେ ତୁମର କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି ମାନିବ। କର୍କଟ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ସପ୍ତମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ସମାଜରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

rasi4

ତୁମର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣତା ପାଇଁ ତୁମେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବ। ତୁମେ ଟିକିଏ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ଚାଲିବା ଆବଶ୍ୟକ। ସିଂହ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଷଷ୍ଠ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ପରି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ ନାହିଁ। ତଥାପି, ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସବୁକିଛି ଭଲ ରହିବ। ତୁମର ଟଙ୍କା ଅଭାବ ହେବ ନାହିଁ। ଏହା ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ। କନ୍ୟା ରାଶି ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅଭାବ ରହିବ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶିଶୁ ସୁଖ ରହିବ। ପରିବାର ପ୍ରତି ତୁମର ପ୍ରେମ ରହିବ।

rasi1

ତୁମର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ତୁଳା ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଚତୁର୍ଥ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଭଲ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କ ସାମଗ୍ରୀର ଆରାମରେ କିଛି ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ତୁମ ମା’ଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବିଛା ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ତୃତୀୟ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ତୁମ ଆଡକୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାର କ୍ଷମତା ତୁମର ରହିବ। ତୁମେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ଆପଣ କାହା ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ କରିପାରିବେ। ଧନୁ ରାଶି ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଗମନାଗମନ କରିବ।

ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ କରିବ। ଆପଣ ରୋଜଗାରର କିଛି ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ। ସାଂସାରିକ ସୁଖ ଜୀବନରେ ରହିବ। ମକର ରାଶି ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଆପଣ ପରିବାରରେ ଏକ ପ୍ରକାର ସମସ୍ୟା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଆଚରଣ ବଜାୟ ରଖିବା ଉଚିତ। 31 ମାର୍ଚ୍ଚ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହିତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। କୁମ୍ଭ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ଆପଣ ଶଯ୍ୟା ସୁଖର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ପତି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ। ପ୍ରେମ ତୁମର ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହିବ। ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ ମୀନ ରାଶି ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଏକାଦଶ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ। ତୁମେ ଟଙ୍କା ର ଲାଭ ପାଇବ। ତୁମର ଆୟ ଭଲ ରହିବ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇପାରେ, ଅର୍ଥାତ୍ ତୁମର ଯେକୌଣସି ବିଶେଷ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *