rasi

୬ ମେ ଶୁକ୍ରବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ସମାଜରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ | ବିଜ୍ଞାନ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଯେଉଁ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିଲେ ତାହା ଆଜି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଘରେ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା କିମ୍ବା ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ମନକୁ ଦୁ sad ଖ ଦେଇପାରେ | ତୁମର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଛୋଟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଥିବା ମିଥ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିପାରିବ | ସମ୍ପ୍ରସାରଣ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଚାପମୁକ୍ତ ହୁଅ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବାର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ସମୟ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ପିତା ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଶାରୀରିକ ସୁଖ ମିଳିବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | କିଛି ବଡ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଖୁସିର ଦିନ ପାଇବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ତୁମର ସରଳତାର ଲାଭ ଉଠାଯାଇପାରିବ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିପାରେ, ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଚାପ ରହିବ | ଆପଣ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ | ଆପଣ ଅଫିସରେ କାମ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଗୁଣବତ୍ତା ରଖନ୍ତି | ଆଜି ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କୁ ଲଡସ୍ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ପ୍ରଭାବକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଗତି ଲାଭ କରିବ | ଅନେକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ କରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | କୌଣସି ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମା ଏବଂ ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଆଜି, ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଯେଉଁଠାରେ ମନ ହୃଦୟଠାରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଆପଣ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅଘଟଣ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମଝିରେ କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅ ଏବଂ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ କର ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କାକୁ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ନକାରାତ୍ମକତା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରବେଶ କରେ ନାହିଁ | ମନରେ ନିରାଶା ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ କେହି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଚୋରି କରି ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବିଷୟରେ ତୁମକୁ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ହସିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ସେଥିରେ ଫସି ରହି ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜିର ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁରକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | କ୍ରୋଧ ପ୍ରକୃତିରେ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭାବିନଥିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟରେ ଏକ ଧାରା ରହିବ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଅନ୍ତୁ | ବସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ହେବ | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅଧିକ ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ନେବା ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସଂଗୃହିତ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉତ୍କର୍ଷ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ହାତରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ହସର ସ୍ୱର ତୁମ ପରି ଏହି ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ପାଇଁ ଅନ୍ୟକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇପାରେ | ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କର, ବିଶେଷ କରି ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଆଜି ମନରେ ସୁଖ ରହିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ତୁମର ତାରାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ଦେବେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି, ତୁମେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଏବଂ ଋଣ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବ | ଅବାଞ୍ଛିତ ଯାତ୍ରା କ୍ଲାନ୍ତ ପ୍ରମାଣ କରିବ ଏବଂ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ଏକ ନୂଆ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ କିଛି ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଏହି ଦିନ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ | ତୁମର ନୀରବତା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେବ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଧାରା ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଡକୁ ରହିବ, ଯଦି ତୁମେ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛ ତେବେ ଏଥର ତୁମ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ପ୍ରେମ-ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଶୀଘ୍ର ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ବିରୋଧୀଙ୍କ ସହ ସଂଘର୍ଷ ହେବ। ବୃତ୍ତି ସହିତ ପ୍ରେମ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ମନୋବଳ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ | ଘରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଦିନ, ଆପଣ କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ରାସ୍ତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣ କୋର୍ଟରେ ବିଜୟ ପାଇବେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଝିଅମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଥାସମ୍ଭବ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଅ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *