2

୩ଟି ରାଶି ସମସ୍ତ ରାଶି ଠାରୁ ହୋଇଥାନ୍ତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିବା ବହୁ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି | ସକାଳେ ଉଠିବା ପରେ ସେମାନେ ଭବିଷ୍ୟତ ଜାଣିବା ପାଇଁ ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ସେମାନଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଏହି ରାଶି ବିଷୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ | ସମୁଦାୟ 12 ଟି ରାଶି ମଧ୍ୟରୁ 3 ଟି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅଛି, ଯାହା ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ତଥାପି, ଆଉ ଏକ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯାହାକି ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ | ସମୁଦ୍ର ଜ୍ୟୋତିଷ ପଣ୍ଡିତ ମନୀଷ ଦୁବେଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଆସନ୍ତାକାଲି 12 ଟି ରାଶି ଅଛି ଯାହା ଉପରେ ପଡୁଥିବା ଗ୍ରହ ଦଶା ଅନୁଯାୟୀ କାହାର ଭବିଷ୍ୟତ କିମ୍ବା ବର୍ତ୍ତମାନର ଅଶାନ୍ତି ସ୍ଥିର ହେବ। ଯଦିଓ ସମୁଦାୟ 12 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ତିନୋଟି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯାହା ସବୁଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅଟେ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ସେହି ତିନୋଟି ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ବଢିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡେ ନାହିଁ , | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶିର ଚିହ୍ନ |

ମେଷ ରାଶି :-
ବାରଟି ରାଶିର ଏହି ଚକ୍ରରେ ପ୍ରଥମ ଚିହ୍ନ ମେଷ | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ତେଣୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ଅଛି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନେତୃତ୍ୱ ଦକ୍ଷତା ହେତୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ କୁହାଯାଏ | ମଙ୍ଗଳ, ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ ଅଟନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ରାଶିଫଳ ତୁଳନାରେ ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ଅଟନ୍ତି |

rasi-1-300x230
ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଶି ବିଛା :-
ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ମେଷ ପରି ଵିଛାର ପ୍ରଭୁ ମଧ୍ୟ ମଙ୍ଗଳ ଅଟନ୍ତି | ମଙ୍ଗଳ ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସାହସୀ ଏବଂ ନିର୍ଭୀକ ଅଟନ୍ତି | ସେମାନେ ଜୀବନରେ କୈାଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଛାୟା ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଥିବାରୁ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଆଧାରରେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ସ୍କର୍ପିଓ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୈାଣସି କାମ କରିବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ସେହି ଉତ୍ସାହ ଅଛି ଯେ ସେମାନେ ନିଜେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଅତଏବ, ଏହି ରାଶିର ଅବଶିଷ୍ଟ ବାରଟି ରାଶି ତୁଳନାରେ ଏହି ରାଶି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

rasi
ମକର ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସବୁଠାରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣାଯାଏ | ଶନି ହେଉଛନ୍ତି ମକର ରାଶିର ପ୍ରଭୁ, ଯାହା ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି | ଯେହେତୁ ମକର ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ଶନି, ତେଣୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଅନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ହେଉଛି ଯେ ସେମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଶନି ସେମାନଙ୍କୁ ଆଗେଇ ନିଅନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ଆଧାରରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ହେତୁ, ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛାକୁ ମଧ୍ୟ କେହି କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି |

ଏହି ରାଶିର ଶକ୍ତି ଅବିଶ୍ବାସନୀୟ ଅଟେ :-
ତିନୋଟି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରାଶି ବ୍ୟତୀତ, ଅନ୍ୟ ଏକ ରାଶି ଅଛି ଯାହାର ଶକ୍ତି ଆକଳନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ | ତିନୋଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ସହିତ, ଏହାକୁ ଚତୁର୍ଥ ରାଶି ଭାବରେ ଗଣନା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ | କାରଣ, କୁମ୍ଭ ରାଶି 12 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହି ରାଶିଟି ବାର ରାଶିର ଚକ୍ରରେ 11 ନମ୍ବରରେ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ମଧ୍ୟ ଶନି ଅଟନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଶାନୀଙ୍କୁ କର୍ମର ଦାତା ବୋଲି କୁହାଯାଏ, ଅର୍ଥାତ୍ ସେ କେଉଁ ପ୍ରକାର କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ସେ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ପାଆନ୍ତି |

ଶନି ହେଉଛି କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କର ଶାସକ ଗ୍ରହ, ତେଣୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯେତିକି ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ସେମାନେ ଏହାର ଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଆନ୍ତି | ଯଦି କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମଗ୍ର ଲଗ୍ନାଠାରୁ କମ୍ କିଛି କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଭୁ ଗ୍ରହ ଶାନି ସେମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଶିଖରକୁ ନେଇଯାଆନ୍ତି | କୁମ୍ଭୀର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ଏବଂ ତେଣୁ ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଭଲ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତି | ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ତେଣୁ ଅନ୍ୟ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରନ୍ତି , ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ  | ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *