3

ଶନିଙ୍କର ବଦଳିବ ଦଶା, ବଦଳିବ ଏହି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ
ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶନି ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ଧୀର ଗ୍ରହ, ଏହାର ଗ୍ରହର ଗତିବିଧି ଅତ୍ୟନ୍ତ ମନ୍ଥର ଏବଂ ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପ୍ରାୟ 2.5 ବର୍ଷ ସମୟ ଲାଗେ | ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ସମଗ୍ର ରାଶିର ଗମନାଗମନ ପାଇଁ 30 ବର୍ଷ ଲାଗେ | ଵୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ଏକ ଶୀତଳ ଗ୍ରହ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା | ଏହା ହେଉଛି ନ୍ୟାୟର ରାଜା, କର୍ମ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା କ୍ଷତି ଏବଂ ଲାଭ ଆଣିଥାଏ |

ଶନିଙ୍କ ଦଶା କିମ୍ବା ଗମନାଗମନର ନାମ ଶୁଣି ଅନେକ ଲୋକ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତି, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଗ୍ରହର ଫଳାଫଳ ଧୀର କିନ୍ତୁ ସଠିକ୍, ରାଶିଫଳରେ ଶନିଙ୍କ ଦୃଶ୍ୟ କେଉଁଠାରେ ଅଛି, | ଏହା ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ବଡ ଜିନିଷ ଯାହା ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ବେଆଇନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ନକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଦୁଇଟି ରାଶିଫଳ ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ହୋଇଥାଏ, ଶନିର ଉଭୟ ଚିହ୍ନ ହେଉଛି ପରିପକ୍ୱତା, ବ୍ୟବହାରିକତା ଏବଂ ବିବେକ |

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଶାନି ତୁଳାରେ ଆଡ଼କୁ ଗୋଚର ହେଉଛନ୍ତି, ଏକ ନ୍ୟାୟପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଚରଣ ଭାବରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଶନିଙ୍କ ଧାଇୟା ମିଥୁନ, ତୁଳା ଏବଂ ଶନିଙ୍କ ଦେଢ ଭାଗ ଧନୁ ରାଶି, ମକର ରାଶି ଏବଂ କୁମ୍ଭରେ ଚାଲିଛି |

କେତେବେଳେ ବଦଳିବ |
12 ମେ 2022 ରେ 09:57 ରେ କୁମ୍ଭରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ |
ତା’ପରେ ଶନି 12 ଜୁଲାଇ 2022 ରେ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ | ଏହି ଗମନାଗମନ ବାରଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ କିପରି ପ୍ରଭାବିତ କରିବ ?

RASI
ମେଷ:
ଚାକିରୀ ବୃତ୍ତିର ଲୋକମାନେ କଠିନ ସମୟ ପାଇବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତା’ପରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ, ପଦୋନ୍ନତି ଦିଆଯାଉଛି, ଯଦି ଲୁହା ତେଲର ବ୍ୟବସାୟ ଅଛି କିମ୍ବା ସେଥିରେ ଚାକିରି ଅଛି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ଅଛି, ନୂତନ ଚାକିରିର ଲାଭ ହେବ, ଉଚ୍ଚ ପଦବୀର ଲୋକମାନେ ସେଠାରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ହେବ, ସେମାନେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ |

rasi

ବୃଷ:
ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ | ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଚାକିରିର ରାଶି ଅଛି | ତୁମର ବୃତ୍ତିଗତ ବନ୍ଧନରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ ତୁମର ଅଧସ୍ତନ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଗତି ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ | ଅତୀତରେ ଯଦି ତୁମେ କିଛି ଜିନିଷରେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ମିଥୁନ:
ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ 12 ମେ 2022 ରେ ଶନି ଧାଇୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଶାନି ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିବେ, ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା ତାହା ସମାପ୍ତ ହେବ | କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ପରିବାରରେ ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ବିରୋଧ ହେବ, ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

କର୍କଟ:
ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ନିରାଶ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, କ୍ଷତି ହେବ, ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ଚାକିରି ବୃତ୍ତିରେ ଆପଣଙ୍କ ସହପାଠୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭୁଲ ବୁଝାମଣାରେ ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *