rasi

୯ ମେ ସୋମବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି :ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଆପଣ ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | କିଛି ସମ୍ପର୍କ ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବାସସ୍ଥାନଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଯେକେହି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ଖାଇ ପାରିବେ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ସ୍କିମର ଅଫର ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ କ୍ରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଭଲ ନିଦ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ ନକରି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଜି ତୁମର ଜୀବନରେ ତୁମର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ଥାଇପାରେ | ନିୟୋଜିତ ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ସମୀକ୍ଷା କରାଯାଇପାରେ | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଏହି ସମୟରେ, ଉଭୟ ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଅଛି | କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ | ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟର ଅତି ନିକଟ ଅଟନ୍ତି | ବିଶେଷ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ମରଣୀୟ ଦିନ | ପ୍ରକୃତିର ଭୟଙ୍କରତା କାହା ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ବୀମା ପାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି ଯେ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଯାଉନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତିରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଆଜି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହା ସହିତ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ପ୍ରକୃତିର ସାଥୀରେ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟ ବଢିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ କିଛି କାମରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | କାହାକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗିଦାରୀ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବର୍ତ୍ତିତ ପରିବେଶର ପ୍ରଭାବ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଘରୋଇ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବାରେ ବିଳମ୍ବ ଶେଷ ହେବ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ପରିବାର ପ୍ରତି ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନାକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ବିଚାର କରିବେ, ଆପଣ ଏହି ମାମଲାକୁ ଆଗକୁ ନେବେ | ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ନିର୍ମାଣ ନିର୍ମାଣ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ଭଲ ହେବ |

ବିଛା : ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଭାବପ୍ରବଣତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ଏବଂ ଯଥାସମ୍ଭବ ବ୍ୟବହାରିକ ହୁଅ | ଅଳସୁଆ ହେତୁ ତୁମର କାମକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ନାହିଁ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କର | କିଛି ବିଷୟରେ ଚାଲିଥିବା ଟେନସନରୁ ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ | ଅଳସୁଆରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଧାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ଆପଣ ଅଧିକ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆପଣ ବାସ୍ତବରେ ପରିଣତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେବା ଦେଖି ତୁମେ ଖୁସି ପାଇପାରିବ | ତୁମର କୌଣସି ରହସ୍ୟ ସାଙ୍ଗକୁ କୁହ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ସେମାନେ ତୁମର ଶବ୍ଦର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ | ଆଜି କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ ମାଗି ପାରନ୍ତି | ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର କୌତୁହଳ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ, କାରଣ ଏହା ତୁମର ବନ୍ଧୁତାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟଟି ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ପରି ପରିସ୍ଥିତି ଚାଲିଥାଏ, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ଆଜି ଆପଣ ଦୁଇଟି ଚକିଆ ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଚଲାନ୍ତି | ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ କିଛି କାମ ଆଜି ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଖୁସି ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ତୁମର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଆପଣ ଟିକେ ଟେନସନ ଏବଂ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଏକ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆଘାତ ଏବଂ ରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହୋଇପାରେ | ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜିନିଷ ପରିବାରର ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ଚାଲିବ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଆଚରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *