ମେ ମାସରେ ରାଶିର ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନରୁ ଜାଣନ୍ତୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ଚାକିରି, କ୍ୟାରିୟ ବିଷୟରେ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସଂଖ୍ୟାବିଜ୍ଞାନ ଗଣନା କରାଯାଏ , ଏହା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ କାରଣ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସଂଖ୍ୟା ଜଗତରେ ଲୁଚି ରହିଛି | ସଂଖ୍ୟାଗୁଡିକ ସହିତ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗାମୀ ସମୟ କିପରି ହେବ | ତୁମର ଜୀବନ କିପରି ହେବ? ଆପଣ କାହା ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବେ, କାହା ସହିତ ଶତ୍ରୁତା କରିବେ? ଏବଂ ଆହୁରି ଅନେକ ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ସାଂଖ୍ୟିକ ବିଜ୍ଞାନ ମାଧ୍ୟମରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ ମଧୁର ହେବ କି? ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ କି? ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବଦଳିଯିବ | ସଂଖ୍ୟା କିମ୍ବା ପ୍ରତୀକ ସହିତ ଅକ୍ଷର ମଧ୍ଯ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ।

ଆଜି ହେଉଛି ଦିନଟି ରବିବାର | ଯଦି ଆମେ ସଂଖ୍ୟା ଜଗତରେ ଯିବା, ତେବେ ଆମେ ଆଜିର ତାରିଖ ଯୋଡି ସଂଖ୍ୟା ତିଆରି କରିବା |

1 + 5 + 2 + 0 + 2 + 2 = 3 |

3 ଅଙ୍କ ଯୋଗ କରି ତାରିଖର ଅଙ୍କ ଗଠନ ହୁଏ |

ବୃହସ୍ପତି ଏହି ସଂଖ୍ୟାର ପ୍ରଭୁ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଜ୍ଞାନ ଯାହା ବିବାହ, ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଧନର କାରଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

1 ରୁ 9 ରେଡିକ୍ସ ନମ୍ବର ଦିନ କିପରି ହେବ ଜାଣନ୍ତୁ |

rasi4

ରେଡିକ୍ସ 1 :-
ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ମାସର 1,10,19,28 ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ରେଡିକ୍ସ 1 ହୋଇଯାଏ | ତେଣୁ ସୂର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି ତୁମର ରାଶିର ପ୍ରଭୁ |

ବୃତ୍ତି – ଆପଣ କ୍ଷେତରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

ଟଙ୍କା – ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଅର୍ଥରେ ସ୍ଥିରତା ରହିବ, ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ- ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ହେତୁ, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀକୁ ଅପବ୍ୟବହାର କରିପାରିବ, ତେଣୁ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଏକ ଉନ୍ନତି ଅନୁଭବ କରିବେ, ଯଦି ଆଖିରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଥାଏ, ତେବେ ଆଖିର ଯତ୍ନ ନେଇ କୈାଣସି ପ୍ରକାରର ଅସାବଧାନତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଭଲ ରଙ୍ଗ କ୍ରିମ୍ |

ପ୍ରତିକାର – ଲାଲ ମସୁର ଦାନ କରନ୍ତୁ |

ରେଡିକ୍ସ ୨ :-

ଯଦି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ମାସର 2, 11, 20, 29 ରେ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ରେଡିକ୍ସ 2 ହୋଇଯାଏ | ଚନ୍ଦ୍ର ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହୁଅନ୍ତି |

ବୃତ୍ତି – ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବିନା କୌଣସି ଫଳାଫଳ ମିଳିବ ନାହିଁ | ଯଦି ବ୍ୟବସାୟ ଭାଗିଦାରୀରେ ଅଛି ତେବେ ଅଂଶୀଦାର ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ଟଙ୍କା – ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଏକ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ- ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କମ୍ ସମୟ ବିତାଇବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ଶୀଘ୍ର ରହିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ |

ଭାଗ୍ୟ ରଙ୍ଗ – ପିଚ |

rasi1

ପ୍ରତିକାର- ଶିବ ଚଲିସା ପଢନ୍ତୁ |

ରେଡିକ୍ସ 3 :-

ଯଦି ଆପଣ ମାସର 3, 12, 21 କିମ୍ବା 30 ରେ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ରେଡିକ୍ସ 3 ହୋଇଯାଏ | ତୁମର ରାଶି ହେଉଛି ବୃହସ୍ପତି |

ବୃତ୍ତି – ଲାଭ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯଦି ଆପଣ ଗୋଟିଏ କାମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଅର୍ଥ- ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ |

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ- ପରିବାରର ବୟସ୍କମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ | ଯଦି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ-ସମ୍ପର୍କରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଯକୃତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବାହାରେ ଭଜା ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରଙ୍ଗ ହଳଦିଆ |

ପ୍ରତିକାର ଲାଲ୍ ଫଳ ଦାନ କରନ୍ତୁ |

ରେଡିକ୍ସ 4 :-

ତୁମର ଯେକୌଣସି ମାସର 4,13,22,31 ରେ ଜନ୍ମ, ତୁମର ରେଡିକ୍ସ 4 ହେବ | ତୁମର ରାଶିର ରାହୁ ହେଉଛନ୍ତି ରାହୁ |

ବୃତ୍ତି – କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବ |

ଅର୍ଥ- ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଅଧିକ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା କମ୍ |

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ – ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇପାରେ | ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ, ନଚେତ୍ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ଏକ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ – ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ଯଦି ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଥାଏ, ତେବେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରଙ୍ଗ ଗୋଲାପୀ |

ପ୍ରତିକାର କପାଳରେ ନାଲି ଚନ୍ଦନ ଲଗାନ୍ତୁ |

ରେଡିକ୍ସ 5 :-

ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ମାସର 5, 23 କିମ୍ବା 14 ରେ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ରେଡିକ୍ସ ସଂଖ୍ୟା ପାଞ୍ଚ ହୋଇଯାଏ | ଏହି ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛନ୍ତି ବୁଧ।

ବୃତ୍ତି – କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ, ଉତ୍ସାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ରହିବ | ଆପଣ ଆଜି ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ |

ଅର୍ଥ- ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିପାରନ୍ତି |

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ- ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମିକ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ – ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଚାପମୁକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆଜି ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ |

ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ସବୁଜ |

ପ୍ରତିକାର: ଏକ ବର୍ଗର ତମ୍ବାକୁ ଚାଲୁଥିବା ପାଣିରେ ପକାନ୍ତୁ |

ରେଡିକ୍ସ 6 :-

ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ମାସର 6, 24 କିମ୍ବା 15 ରେ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ରେଡିକ୍ସ 6 ହୋଇଯାଏ | ତୁମର ରାଶି ହେଉଛି ଶୁକ୍ର |

ବୃତ୍ତି- କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ବିନା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯଥେଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ ନାହିଁ |

ଅର୍ଥ- ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ସେଠାରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ- ପ୍ରେମିକ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ, ଆପଣ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ, ଯଦି ମଧୁମେହର ଅଭିଯୋଗ ଥାଏ, ତେବେ ନିରନ୍ତର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ଭାଗ୍ୟ ରଙ୍ଗ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଧଳା ରଙ୍ଗ |

ପ୍ରତିକାର: ନାଲି ଚପଲକୁ ପାଣିରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ଅଧା ଦିଅନ୍ତୁ |

ରେଡିକ୍ସ 7:-

ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ମାସର 7, 16 କିମ୍ବା 25 ରେ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ରେଡିକ୍ସ ହୋଇଯାଏ |

job

ବୃତ୍ତି – କ୍ୟାରିଅରରେ ଏକ ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ପୁରୁଣା ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମାପ୍ତ ହୋଇଯିବ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନକରି, କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ |

ଟଙ୍କା- ଅର୍ଥର ବ୍ୟୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ, ଅନାବଶ୍ୟକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଧିକ ଭ୍ରମଣ ହେତୁ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ |

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ- ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | କାହା ସହିତ ବିବାଦ କର ନାହିଁ |

ଭାଗ୍ୟ ରଙ୍ଗ – ହାଲୁକା କମଳା |

ପ୍ରତିକାର- ଗହମ ଦାନ କରନ୍ତୁ |

ରେଡିକ୍ସ 8 :-

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର କୈାଣସି ମାସର 8, 17 କିମ୍ବା 26 ରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଛ, ତେବେ ତୁମର ରେଡିକ୍ସ 8 ହୋଇଯାଏ | ତୁମର ରେଡିକ୍ସର ପ୍ରଭୁ ହେଉଛି ଶନି |

ବୃତ୍ତି- କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ – ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର ପ୍ରେମିକ ସହିତ କୈାଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ ଏକ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଥାଅ, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମିକକୁ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପୁନ ସମନ୍ୱୟ କରିପାରିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ – ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଧ୍ୟାନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ | ଏହି ଦିନ ଯୋଗ ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ |

ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ବାଇଗଣୀ |

ପ୍ରତିକାର ଶାନି ଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଶାନି ଚଲିସା ପାଠ କରନ୍ତୁ |

ରେଡିକ୍ସ 9

ଆପଣ ଯେକୌଣସି ମାସର 9, 18 କିମ୍ବା 27 ରେ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି, ଆପଣଙ୍କର ରେଡିକ୍ସ 9 ହୋଇଯାଏ | ମଙ୍ଗଳ ହେଉଛି ତୁମର ରେଡିକ୍ସର ପ୍ରଭୁ |

ବୃତ୍ତି – ତୁମେ କ୍ୟାରିୟରରେ ଲାଭ ପାଇବ, କିନ୍ତୁ କ୍ରୋଧିତ ହେବା ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ, ତେଣୁ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର |

ଟଙ୍କା- ମୁଦ୍ରା ଲାଭର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ- ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମିକ ସହିତ କୈାଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ |

ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ- ମାନସିକ ଚାପର ଅବସ୍ଥା ହ୍ରାସ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ, ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ କରିପାରିବେ |

ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରଙ୍ଗ ସବୁଜ |

ପ୍ରତିକାର- ଛୋଟ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଗୋଲଗାପା ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |
ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *