ରାସ୍ତାରେ ଗଲାବେଳେ ମୀଳିଛି କି ଟଙ୍କା ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ମିଳିଥାଏ ସଂକେତ |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଘଟିଥିବ ଯେ ରାସ୍ତାରେ ଯିବାବେଳେ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଖସିଯାଇଥିବାର ଆମେ ପାଇଥାଉ | ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଟଙ୍କାକୁ ଏକ ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦାନ କରିବା ଉଚିତ୍ ମନେ କରନ୍ତି | ଏହି ଟଙ୍କା ଯେକୈଣସି ଜିନିଷ, ମୁଦ୍ରା ଏବଂ ନୋଟ୍ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏହି ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରୁହନ୍ତି, ଏହି ଟଙ୍କା ସହିତ କଣ କରିବେ | ରାସ୍ତାରେ ପଡିଥିବା ଟଙ୍କା ଖୋଜିବା ଅନେକ ଜିନିଷକୁ ସୂଚିତ କରେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ଯେ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଟଙ୍କା ଉଠାଇବା ଠିକ୍ କି? ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପଣ୍ଡିତ କୃଷ୍ଣ କାନ୍ତ ଶର୍ମା, ଜ୍ୟୋତିଷ ତଥା ଇନ୍ଦୋରର ବାସ୍ତୁ ପରାମର୍ଶଦାତା ରାସ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ମିଳିବା ଶୁଭ କି ଅଶୁଭ ଅଟେ କହିଛିନ୍ତି ,

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଏକ ମୁଦ୍ରା ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ଶୀଘ୍ର ସେ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଏହି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସଫଳତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ଦେବ |

ଅନ୍ୟ ଏକ ବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଯାୟୀ, ରାସ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ମିଳିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ଆପଣ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ କୈାଣସି ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ଲାଭ ପାଇବେ |

laxmi
– ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସେହି ଲୋକମାନେ ହଠାତ୍ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଏକ ନୋଟ୍ ପାଇଲେ, ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅସୀମ ଅନୁଗ୍ରହ ସେହି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ | ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଜୀବନରେ କୈାଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ନାହିଁ |

– ଯଦି କୈାଣସି ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ରାସ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ପାଇଥିବାର ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଆପଣ ଯେଉଁ କାମରେ ଯାଉଛନ୍ତି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

laxmi1
ଯଦି କୈାଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଅଫିସ କିମ୍ବା କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇଥାଏ, ତେବେ ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ଆପଣ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ |

– ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହଠାତ୍ ରାସ୍ତାରେ ଏକ ପର୍ସ ପାଇଲେ, ତେବେ ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ଶୀଘ୍ର ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ କେହି ଜଣେ ବହୁତ ଶୁଭ ଘଟଣା ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହା ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଅର୍ଥରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ସାକ୍ଷାତ ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମର ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |
ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *