4

ଧନ ଲାଭ ପାଇଁ କରନ୍ତୁ କୁବେରଙ୍କ ଏହି ୪ଟି ମନ୍ତ୍ରର ଜପ – ଭିକାରୀ ମଧ୍ୟ ହେବ କୋଟିପତି |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ କୁବେର ଦେବଙ୍କୁ ଧନର ରାଜା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ, ଲୋକମାନେ କୁବେରକୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ସେମାନଙ୍କ ଘରେ କୈାଣସି ଅର୍ଥର ଅଭାବ ନଥାଏ, କୁବେରଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦର ବର୍ଷା ଜାରି ରହିଥାଏ | ତଥାପି, ଯଦି ତୁମେ କୈାଣସି ପୂଜା ପରେ କୁବେର ଦେବଙ୍କର ଏହି ୪ଟି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କର, ତେବେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଦାରିଦ୍ରତା ଦୂର ହେବାକୁ ଲାଗିବ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ତୁମର ଘରର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେହି ସମୟରେ, ଏହି ମନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରଭାବ ସହିତ, ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଘରେ ରହିବ, ଆପଣ ଋଣରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ମନ୍ତ୍ର କହିବା |

କୁବେର ଦେବଙ୍କର ସମର୍ଥ ହେବା ପାଇଁ ମନ୍ତ୍ର – ଓମ୍ ଯକ୍ଷୟ କୁବେରାୟା ବୈଷ୍ଣବନୟ ଧନିଆଦିପତେ |
ଶରୀର ଧନର ସମୃଦ୍ଧତାରେ ଆବଦ୍ଧ |

money
ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବାର ପ୍ରଣାଳୀ- ଏହି ମନ୍ତ୍ରକୁ ଦକ୍ଷିଣ ଆଡକୁ 108 ଥର ଜପ କରନ୍ତୁ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବାବେଳେ ଧନଲକ୍ଷ୍ମୀ ଗୈରୀଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରଖନ୍ତୁ | ବାସ୍ତବରେ, ଏକ ଦ୍ରାକ୍ଷାଲତା ଗଛ ତଳେ ବସି ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ |

ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବାର ଲାଭ- କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର କୁବେର ଦେବତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହା ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଏହି ମନ୍ତ୍ର ତିନିମାସ ଧରି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଜପ କରାଯାଏ, ତେବେ ଜୀବନରେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଶସ୍ୟର ଅଭାବ ରହେ ନାହିଁ |

laxmi
ଅଷ୍ଟାଲାକ୍ଷୀ କୁବେର ମନ୍ତ୍ର – ଓମ୍ ହ୍ରିମ୍ ଶ୍ରୀ କ୍ରିମ୍ ଶ୍ରୀ କୁବେରଃ |

ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବାର ଲାଭ- ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ କୁବେରଙ୍କ ମନ୍ତ୍ର ଅଟେ | କୁହାଯାଏ ଯେ ଯିଏ ଏହି ମନ୍ତ୍ରକୁ ପ୍ରକୃତ ହୃଦୟରେ ଜପ କରେ, ତା’ର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇଯାଏ | ହଁ ଏବଂ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଜୀବନରେ ଅପାରଗତା, ପଦ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା, ଜୀବନରେ ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ମୁଖ୍ୟତଃ ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ କୁବେର ମନ୍ତ୍ର- ଓମ୍ ଶ୍ରୀମ ହରିମ୍ କ୍ଲିନ୍ ଶ୍ରୀ କ୍ଲିନ୍ ଭିଟେଶ୍ୱରାୟା ନମ୍ଃ |

ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବାର ଉପକାର – ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସମସ୍ତ ବସ୍ତୁ ଭୋଗ ପାଇଥାଏ | ଏହା ସହିତ ଅର୍ଥ ଏବଂ ଶସ୍ୟର ଅଭାବ ରହେ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ନିୟମିତ ଭାବରେ କୁବେର ଦେବଙ୍କ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *