5

ରବିବାର ସାବଧାନ ୬ଟି ରାଶି ଭାଗ୍ୟବାନ, ୬ଟି ରାଶିରେ ମହାସଂକଟ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଗତିବିଧି ଜୀବନର ଦିଗ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରିବାରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥାଏ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁମର ତାରାମାନେ କ’ଣ କୁହନ୍ତି ଏବଂ ଖରାପ ପଦକ୍ଷେପକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାର ପ୍ରତିକାର କ’ଣ, ଆଜିର ରାଶିଫଳରେ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ବିକ୍ରମଦିତ୍ୟ ଏହା ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି:-

ମେଷ ରାଶି :-

ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ଖୁସି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଅଳସୁଆ ହେତୁ ଆପଣ ଅଫିସରେ ବିବାଦର କେନ୍ଦ୍ର ହୋଇପାରିବେ |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 1
ଭାଗ୍ୟ ରଙ୍ଗ – ସୁବର୍ଣ୍ଣ |
ପ୍ରତିକାର – ଚାଲୁଥିବା ପାଣିରେ ଯୋ ପ୍ରବାହିତ ହେବା ଶୁଭ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଏକ ଅଭଦ୍ର ମନୋଭାବର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅତି ନମ୍ର ଏବଂ ସ୍ବଜନ୍ୟମୂଳକ ଢଙ୍ଗରେ ତୁମର କଥା କୁହ | ଉଦ୍ୟାନର ଉନ୍ନତି ହେତୁ କ୍ରୟ କରିବା ସହଜ ହେବ | ଚିଠିରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏକ ଭଲ ସମୟ ପାସ୍ ହୋଇପାରେ |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 5
ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରଙ୍ଗ ସବୁଜ |
ପ୍ରତିକାର – ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ଗୁପ୍ତ ଦାନ କରନ୍ତୁ |

rasi4

ମିଥୁନ ରାଶି :-

ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ବିଶେଷକରି କ୍ରୋଧ | ଆପଣ ଏପରି ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଭାବି ନଥିବେ | ତୁମର ମହଙ୍ଗା ପ୍ରକୃତି ସମାଲୋଚିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଯୋଜନା ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ବଦଳିପାରେ ,
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 2
ଭାଗ୍ୟ ରଙ୍ଗ – ଧଳା |
ପ୍ରତିକାର – ଶିବଲିଙ୍ଗ ଉପରେ ଚପଲ କାଠ ତିଲାକ ଲଗାନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି :-

ଆଜି, ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବିଶେଷ ପ୍ରଶଂସା ସୁଖର ଉତ୍ସ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚର ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଞ୍ଚୟକୁ ଅଧିକ କଷ୍ଟକର କରିବ | ସହଭାଗୀତା ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଅସୁବିଧା ଆଣିବ | ଆଇନଗତ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 9
ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରଙ୍ଗ ଲାଲ |
ପ୍ରତିକାର – ଭୈରଵଙ୍କୁ ଚୋଲା ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି :-

ଧ୍ୟାନ ଯୋଗ କରିବା ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ | ଗପସପ ଏବଂ ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 7
ଭଲ ରଙ୍ଗ କ୍ରିମ୍ |
ପ୍ରତିକାର – କୈାଣସି ଶୁଭ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ତୁମର ଇସ୍ତା ଦେବଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କର |

କନ୍ୟା ରାଶି :-

ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପଯୁକ୍ତ ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ତୁମର ଅବାସ୍ତବ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ତୁମର ଧନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିବ | ଟିକିଏ ବୁଝାମଣା ଏବଂ ଚତୁରତା ଏକ ଦୀର୍ଘ ରାସ୍ତା ଦେଇପାରେ |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 4
ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରଙ୍ଗ ବାଦାମୀ |
ପ୍ରତିକାର – ଓମ୍ ଘ୍ରଂନି ସୁର୍ଯ୍ୟ ନାମ ଜପ କରୁଥିବାବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଅର୍ଗିଆ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି :-

ଏମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କାରବାର ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ତୁମର କିଛି ଯୋଜନା କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ ଜୀବନ ସାଥୀ ହେତୁ ଅଡୁଆରେ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଧୈର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 9
ଭାଗ୍ୟ ରଙ୍ଗ – ମାରୁନ୍ |
ପ୍ରତିକାର – ନାଲି ପିମ୍ପୁଡ଼ିକୁ ଚିନି ଦେବା ଶୁଭ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି :-

ଆର୍ଥିକ କାରବାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ସପିଂ କରିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି, ତେବେ ପକେଟକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖରାପ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – ।।
ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରଙ୍ଗ – ସାଫ୍ରନ୍ |
ପ୍ରତିକାର – ମନ୍ଦିରରେ ମାତାଙ୍କୁ ନାଲି ଫୁଲ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ |

bichha

ଧନୁ ରାଶି :-

ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୈାଣସି ସହଭାଗୀତା ବ୍ୟବସାୟକୁ ଯିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କାଜୁଆଲ୍ ଭ୍ରମଣ ବ୍ୟସ୍ତ ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ନିଜକୁ ଦୈଡ଼ିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କର ନାହିଁ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବ |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 6
ଭାଗ୍ୟ ରଙ୍ଗ – ଗୋଲାପୀ |
ପ୍ରତିକାର – ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଦିଅ |

ମକର ରାଶି :-

ଆଜିର ସମୟ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନ ବଢିବ ସହିତ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯେଉଁ କାମ ଘରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇଛି, ତାହା ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମୟ ନେଇପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆଜି ଜଣେ ପରିଦର୍ଶକ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 5
ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରଙ୍ଗ – କଇଁଚ |
ପ୍ରତିକାର – ଗହମ କିମ୍ବା ତମ୍ବା ବାସନ ଦାନ କରିବା ଶୁଭ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-

ଏହି ଦିନରେ କରାଯାଇଥିବା ଦାନ ଏବଂ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଦେବ | କେହି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ନେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 2
ଭାଗ୍ୟ ରଙ୍ଗ – ଧଳା |
ପ୍ରତିକାର – ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଶୁଭ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି :-

ଅନ୍ୟର ଅବହେଳା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେୟ ଦେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୈାଣସି ମୂଲ୍ୟରେ ଘରର ଦାୟିତ୍ଵ ରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କଲେ ଲାଭ ମିଳିବ |
ଭଲ ସଂଖ୍ୟା – 7
ଶୁଭ ରଙ୍ଗ – ଆକାଶ |
ପ୍ରତିକାର – ଏକ ବ୍ରାହ୍ମଣଙ୍କୁ ଅଙ୍ଗଭେଷ୍ଟ୍ରା ଦାନ କରନ୍ତୁ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *