rasi

୧୦ ମେ ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅଫିସରେ କିଛି ବଡ କାମର ଦାୟିତ୍ ଆପଣଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ସାହସର ସହିତ ସାମ୍ନା କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଆଧାରରେ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରାଯାଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଟେନସନ ହ୍ରାସ କରାଯାଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ଘରୋଇ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆଜି କାହା ସହିତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଚତୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଆପଣ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ଭଲ ଦିନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ଲେଖା ଉପଭୋଗ କରିବ | ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବେକାର ଲୋକଙ୍କର ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ, ତେଣୁ ଏହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ପଥରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃ। କରିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ସୁଖ ମିଳିବ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସକରାତ୍ମକ ଭାବରେ କର, ଏହା ତୁମକୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସଫଳ ହେବ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଆଜି ଏହା ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି କାମରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ତୁମର କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀତା ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କରାଯିବା ଉଚିତ, ଏବଂ ନୂତନ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ପରିବାରରେ ସାନ ଭାଇ ସହିତ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ସତେଜ ହେବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏକ ଉଚ୍ଚ ସ୍ତରରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଘରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମଜା କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରବୃତ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଆପଣଙ୍କ ଚିତ୍ର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଜୟ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ଡିଲର ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଆଶା ଅଛି | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *