11

ଶନିଙ୍କ ସାଢେ ସାତିକୁ ସାମ୍ନା କରିବେ ଏହି 3 ରାଶିର ଲୋକେ ସାବଧାନ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣଆଜିର ବିଷୟ ହେଉଛି ତିନୋଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଉପରେ ପଡ଼ିବ ଶନିଦଶା। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ।ଶନି ଦେବ ଗୋଟିଏ ରାଶିରୁ ଅନ୍ୟ ରାଶିକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ଲାଗିଥାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଶନି ଦେବ ମକର ରାଶିରେ ବିରାଜମାନ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଖୁବଶିଘ୍ର ମକର ରାଶିରୁ ବାହାରି କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଶନି ଦେବ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଥିବା ସମୟରେ କୋୖଣସି ନା କୋୖଣସି ରାଶିକୁ ଶନିଙ୍କ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ତିନୋଟି ରାଶି ମଧ୍ୟରୁ
ପ୍ରଥମ ରାଶିଟି ହେଉଛି ଧନୁ ରାଶି ।

ଧନୁ ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଶନିଙ୍କ ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଏହି ଗମନାଗମନ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଯଦିଓ ଆପଣ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହି ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟକୁ ଯିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟ କରିପାରେ |

dhanu

ଦ୍ଵିତୀୟ ରାଶି ଟି ହେଉଛି ତୁଳା ରାଶି ।
ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଶନିଙ୍କ ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି , ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଆପଣ ନିଜକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅସ୍ଥିର ଏବଂ ଅସୁରକ୍ଷିତ ଅନୁଭବ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ଏହି ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଦେବା କିମ୍ବା କାହାକୁ lଋଣ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ କୈାଣସି ଜିନିଷରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

rasi4
ତୃତୀୟ ରାଶି ଟି ହେଉଛି ମିଥୁନ ରାଶି।
ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଶନିଙ୍କ ଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।ତୁମ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ତୁମର ନିକଟତମ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବିନା କାରଣରେ ଆପଣ ଭଲ ସୁଯୋଗ ହାତଛଡ଼ା କରିବେ, ମକର ରାଶିରେ ଏପ୍ରିଲ ଠାରୁ ଶନି ଦେବ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ।ଶନି ଦେବ ମକର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ଧନୁ , ତୁଳା,ମିଥୁନ, ଉପରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ମିଳିବ। ଏଵଂ ମକର ରାଶି ଉପରେ ଶନିଙ୍କ ଦଶା ପଡ଼ିବ ।୨୦୨୩ ମସିହାରେ ମକର ରାଶିକୁ ଶନିଙ୍କ କୃପା ମିଳିବ। ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛି ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *