rasi

୧୧ ମେ ବୁଧବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି, ତେବେ ଏହା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସଭା ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପତି ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍, ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ହଠାତ୍ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ, ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଘରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ ଏବଂ ସେମାନେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଆୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଆପଣ ଘରେ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଯେକୌଣସି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଅଧିକ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ରମାଗତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆପଣ ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହସ ଏବଂ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ରଖିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ଆସିବ | ଆପଣ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ତୁମେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ, କାରଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ହରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *