5

କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ଏହି ପାଞ୍ଚଟି ରାଶି ହେବେ ଲାଭବାନ ।

RASIPHALA

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧ ଗ୍ରହ ବୁଦ୍ଧି, ଯୋଗାଯୋଗ, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପରିବହନ ଇତ୍ୟାଦିର ସୂଚକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବୁଧ ବିନା ବିଶ୍ଳେଷଣ, ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। ରାଶିରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବୁଧ ଭଲ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ବିଶ୍ଳେଷଣାତ୍ମକ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରଦାନ କରେ। ଯେହେତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯେତେବେଳେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବୁଧ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ବୁଧ ଦୁର୍ବଳ, ତେବେ ତାଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବିଶ୍ଳେଷଣାତ୍ମକ ଦକ୍ଷତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ବୁଧ ଗ୍ରହରେ ବୁଧବାର ସମୟ ଏବଂ ତାରିଖ।

ଏହା କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ 18 2022 ରେ 16:06 ରେ ସ୍ଥାପିତ ହେବ ଏବଂ ତା’ପରେ ଏହି ରାଶିରେ  29, 2022 ରେ 11:50 ରେ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିବ। ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ପୂର୍ବାନୁମାନ ପ୍ରଦାନ କରେ, ଯାହା ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଆଧାରିତ। ବୃଷ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଯୁକ୍ତି ବା ଝଗଡା ହୋଇପାରେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ମିଥୁନ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ।ତଥାପି, ଆପଣ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ନୂତନ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

RASI

କର୍କଟ ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଅବଧି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ କାରବାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସାଥୀଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ। ସିଂହ ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଚଳାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଜ୍ଞାନ ଭଲ ହେବ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, କିଛି ବିଳମ୍ବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପରେ, ଆପଣ ଭଲ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କନ୍ୟା ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇନପାରେ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ।

rasi-1-300x230

ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ। ତୁଳା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ। ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ, ଆପଣ ଉନ୍ନତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅଶାନ୍ତିର ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବ। ବିଦେଶ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ବିଛା ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଉଭୟ ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ। ଯଦି ତୁମେ କୃଷି ସହିତ ଜଡିତ ତେବେ ତୁମେ ଏହା ମାଧ୍ୟମରେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ। ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ରହିବ। ଧନୁ ରାଶି ତୁମର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯୋଗାଯୋଗର ଅଭାବ ହେତୁ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ। ଚାକିରି ସହିତ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ମକର ଚାକିରି ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ, ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ, ଉଭୟ ରୋଜଗାର ଏବଂ ସଞ୍ଚୟ ସମ୍ଭବ। କୁମ୍ଭ ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ କିଛି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କୌଶଳ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ତୁମ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଏହା ସହିତ ନୂତନ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ମୀନ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବା ଉଚିତ ଯାହାକି ଆପଣ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିପାରିବେ ଏବଂ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *