9

ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବାର ଉପାୟ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ।

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସମସ୍ତେ ଚାହିଁନ୍ତି ଯେ କିପରି ନିଜ ପାଟନର୍ କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରିବୁ ଵା ତାକୁ ଖୁସି ଦେଇ ପାରିବୁ ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ,

ବେଳେବେଳେ ଆମେ ଏଥିରେ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇଥାଉ, ବେଳେବେଳେ କମ୍, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସମନ୍ୱୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ କୈାଣସିଣସି ସ୍ଥାନରେ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ତୁମର ସାଥୀ ଶୀଘ୍ର ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଏ | ଭଲ ସଂପର୍କ ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ମସାଜ୍ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଅବସ୍ଥାନ –
ତୁମର ଯୌ-ନ ସ୍ଥିତି କ’ଣ, ଏହା ମଧ୍ୟ ଯୌ-ନ ଭୋଗରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣେ | ଯଦି ତୁମେ କେବଳ ତୁମର ଆରାମକୁ ଦେଖି ସ୍ଥିତି ବାଛିଛ, ତେବେ ସାଥୀ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ ଏବଂ ସମସ୍ତ ଆନନ୍ଦ ମାଟିରେ ମିଶିଯିଵ | ସେଥିପାଇଁ ଭଲ ପୋଜି-ସନ ଦେଖ ,

ପ୍ରେମ-
ଯଦି ଆପଣ କେବଳ ଆବଶ୍ୟକତା ଭାବରେ ଶାରୀ-ରିକ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ଏବଂ ଅନୁଭବ ହେଵ | ଏହା ଭଲ ଯେ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଯୌ–ନ ସ-ମ୍ପ-ର୍କ ପାଇଁ ମନୋବୃତ୍ତିରେ ଥାଅ, ସେତେବେଳେ ତୁମର ଶରୀରର ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକ ଉତ୍ସାହ, ଶକ୍ତି ଏବଂ ସ୍ନେହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହୁଏ, ଯାହାଫଳରେ ସାଥୀ ଅନୁଭବ କରେ ଯେ ସେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର |

ଶରୀ-ରକୁ ସଂ-ଲ-ଗ୍ନ ରଖନ୍ତୁ |
ଅନେକ ଥର ଆପଣ ଯୌ-ନ ସମୟରେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସଂ-ଲ-ଗ୍ନ ହୁଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଶାରୀ-ରିକ ସଂ-ଲ-ଗ୍ନ-ରୁ ଧ୍ୟାନକୁ ଦୂରେଇ ଦିଅନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆନନ୍ଦର ଭାବନା କମିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଏବଂ ଆପଣ ଉନ୍ନତ ଯୌ-ନ ସଂପର୍କ ଜାରି କରି ପାରିବେ |

ଧୈର୍ଯ୍ୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ –
ଶିଖରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଧୈ-ର୍ଯ୍ୟ ଛାଡିବା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ | ଯୌ-ନ ଏବଂ ଧୈ-ର୍ଯ୍ୟ ପରସ୍ପର ସହ ଜଡିତ, ଯଦି ଆପଣ ସେଠି ଭାଙ୍ଗି ପଡନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବେ | ତେବେ ଏହି ପଦ୍ଧତିରେ ଆପଣ ନିଜ ସଂପ-ର୍କକୁ ଦୃଢ କରିପାରିବେ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *