1

ମେ ୨୦୨୨ ୪ଟି ଗ୍ରହରେ ମହାସଂଯୋଗ ଏହି ରାଶିର ହେବ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ଶୁଭଫଳ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ମେ ୨୦୨୨ରେ ବଡ଼ ଗ୍ରହ ସଂଯୋଗ ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ବଳ , 2022 ବର୍ଷର ପଞ୍ଚମ ମାସ ମେ ମାସରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ମାସଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଏହି ମାସରେ ଅନେକ ପ୍ରମୁଖ ପର୍ବ ପାଳନ କରାଯିବ | ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଗ୍ରହ ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ | ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଚନ୍ଦ୍ରଗ୍ରହଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାସରେ ଘଟିବ, ଯଦିଓ ଏହା ଭାରତରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ ନାହିଁ, ମେ ମାସରେ ଗ୍ରହ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଦେଖାଯିବ | ଏହା କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶୁଭ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ହେବ | ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ମାସରେ ଘଟୁଥିବା ଗ୍ରହ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ 4 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନରେ ଅଧିକ ଦେଖାଯିବ | ଏହି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଫଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ମାସରେ କେଉଁ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଏବଂ କେଉଁ ରାଶିରେ ଏହାର ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେଖାଯିବ

ଚନ୍ଦ୍ର ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ :-
ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଚନ୍ଦ୍ରର ଗତି ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ ଗ୍ରହ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ରୁତତମ ଅଟେ। ଏହି ଗ୍ରହ ଅତି କମ ଦିନରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରେ | ମେ ମାସରେ, ଚନ୍ଦ୍ର ଦିନର ପ୍ରତି ଚତୁର୍ଥାଂଶରେ ରାଶିଫଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ |

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ :-
ପ୍ରତି 30 ଦିନରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହାର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି | ଏହି ମାସରେ, ଏହି ଗ୍ରହ ଏହାର ରାଶିଫଳକୁ 14 ମଇରେ ମେଷ ଠାରୁ ବୃଷ ରାଶିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ |

ମଙ୍ଗଳ ଗମନାଗମନ :-
ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୀନ ରେ ଅଛି | ମେ 17 ରେ, ଏହି ଗ୍ରହ ମୀନ ଛାଡି ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ |

rasi4

ବୁଧର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ :-
ବୁଧ ଗ୍ରହ ବର୍ତ୍ତମାନ ବୃଷରେ ଅଛି | ଏହି ମାସରେ, ଏହି ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ମେ 10 ରେ, ଏହି ଗ୍ରହଟି ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ହେବ, ଅର୍ଥାତ୍ ଏହା ବଙ୍କା ହୋଇ ଚାଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଏହି ପ୍ରଭାବ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯିବ |

ଶୁକ୍ର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ :-
ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଗ୍ରହ ମୀନ ରେ ଅଛି | ଏହି ଗ୍ରହ ମୀନ ଛାଡି 23 ମଇରେ ମେଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ |

ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |
କେଉଁ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ମେ ମାସରେ ଗ୍ରହ ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପାଇବ, ଜାଣନ୍ତୁ ,

ବୃଷ ମାସିକ ରାଶିଫଳ :-
ଧର୍ମ ପ୍ରତି ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହି ସମୟରେ ଅତିରିକ୍ତ ରୋଜଗାର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ଵ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀଠାରୁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସୁଖ ପାଇବେ | ପାରସ୍ପରିକ ବୁଝାମଣା ଏବଂ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ | ଚାକିରି ପାଇଁ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ମାସିକ ରାଶିଫଳ :-
ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଗଠନ ହେବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ ହେବ ଏବଂ ପିଲାଠାରୁ ସୁଖ ଆସିବ | ଭ୍ରମଣ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପାଇ ପାରିବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହେବ |

rasi1

ତୁଳା ମାସିକ ରାଶିଫଳ :-
ଅଫିସରେ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରିବ | ପରିବାରରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ଏବଂ ଭଲ ଖବର ଆସିପାରେ | ସେଠାରେ କିଛି ଧାର୍ମିକ ରୀତିନୀତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ଉପଭୋଗ କରିବାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଏହି ମାସରେ ଆସିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଶୁଭ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରିରେ ଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ବିଛା ମାସିକ ରାଶିଫଳ :-
ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଚାକିରିରେ ଭାଗ୍ୟର ଅନେକ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି ମାସିକ ରାଶିଫଳ :-
ବୈଦ୍ଧିକ ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ହେବ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସୁଖ ଆସିବ | ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, କୈାଣସି ପ୍ରକାରର କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |
ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *