ସୂର୍ଯ୍ୟ, ମଙ୍ଗଳ, ବୁଧ, ଶୁକ୍ର ମିଳନରେ ଲାଗିଲା ପ୍ରଳୟ ଯୋଗ ହେବ ସର୍ବନାଶ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ମେ ମାସରେ 4 ଟି ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ସୂର୍ଯ୍ୟ, ମଙ୍ଗଳ, ବୁଧ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ମଇ ମାସରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଦୃଷ୍ଟିରୁ 2022 ବର୍ଷ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଏବଂ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆସନ୍ତା ମାସ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଏହି ମାସରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ମଙ୍ଗଳ, ବୁଧ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହମାନେ ସେମାନଙ୍କର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ | ଏହା ସହିତ ଶନି ଏହାର କୁମ୍ଭ ସଙ୍କେତରେ ଗମନାଗମନ, ମେଷରେ ରାହୁ ଏବଂ ତୁଳାର କେତୁ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ପ୍ରତି ଅଢେଇ ଦିନ ପରେ ଚନ୍ଦ୍ର ତାର ଗତି ବଦଳାଇଥାଏ | ମେ ମାସରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ମଙ୍ଗଳ, ବୁଧ, ଶୁକ୍ରର ରାଶିଫଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି। ମାସ ଆରମ୍ଭରେ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ବୃଷରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ମେ 15 ପୂର୍ବରୁ, ସେ ମେଷରେ ଥିଲେ | ମଙ୍ଗଳ 17 ରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛି | ମଙ୍ଗଳ କୁମ୍ଭମେଳା ଛାଡି 17 ମଇରେ ମୀନ କୁ ଯିବେ | ବୁଧ ଦେଵ ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ବୁଧ ଗ୍ରହରେ ଥିଲା, ଯାହା ମେ 11 ରୁ ଏହି ଚିହ୍ନରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ହେବ | ଏହା ପରେ ଶୁକ୍ର ମୀନ ରେ ରହିବେ ଏବଂ ମେ 23 ରୁ ମେଷକୁ ଯିବେ | ଏହିପରି ଚାରୋଟି ଗ୍ରହରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ | ଶନି, ରାହୁ ଏବଂ କେଟୁ ନିଜ ନିଜ ରାଶିରେ ରହିବେ | ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନେକାଂଶରେ ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଵ |

ଯଦି ରାଶି ଅନୁସାରେ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ, ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ତୁଷାରକୁ ଯାଏ, ତାହା ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ସେମାନେ ଯେକୋୖଣସି ସ୍ଥାନରୁ କାହାର ସମ୍ପତ୍ତିରେ ମଧ୍ୟ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ବୁଧ ଗ୍ରହର ଗମନାଗମନ ତିନିଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଭଲ, ଛାତ୍ରମାନେ କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, ସମାଜରେ ଉନ୍ନତ ଅର୍ଥ ସ୍ଥିତି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ମିଥୁନର ଏହି ଅବଧିରେ, ତୁମର ଖୁସି ବଢାଇପାରେ, ଆପଣ ଘର ଏବଂ ଯାନ କିଣି ପାରିବେ | ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଅନୁଗ୍ରହରେ ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ଆୟ ବଢିପାରେ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କର୍କଟ ରୋଗୀମାନେ ମଙ୍ଗଲଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ନିଜ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ, ଏକ ନୂତନ ଚାକିରିରୁ ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ | ମୀନ ଲୋକମାନେ ହଠାତ୍ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ |

rasi4
ମେଷରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ରାହୁ ବୃହସ୍ପତିରୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରକୁ ଗତି କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶିରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ପୂର୍ବ ସଙ୍କେତରେ ରହିଛି। 15ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବୃଷରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଏବଂ ମେ 17 ରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଶୁକ୍ର 23 ମଇରେ ମେଷରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ ଏବଂ ଏହାପୂର୍ବରୁ ମେ 10 ରେ, ବୁଧବାର ଋଷ ଏବଂ ୟୁକ୍ରେନ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଯୁଦ୍ଧରେ ବୁଧ ଗ୍ରହରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବ। ଋଷର ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ, ମେ ମାସ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ସେ ୟୁକ୍ରେନର ପୂର୍ବ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଭାଗରେ ଏକ ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ନେତୃତ୍ୱ ନେଇପାରିବେ | ଭଲ ସଫଳତା ମିଳିବ

ଉତ୍ତାପ ଏବଂ ମହାମାରୀ ଖରାପ ଅବସ୍ଥା ସୃଷ୍ଟି କରିବ :-
ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ତଥା ରାଶିଫଳ ବିଶ୍ଳେଷକ ଡଃ ଅନିଶ ଭାୟାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏପ୍ରିଲ୍ 29 ରୁ କୁମ୍ଭରେ ଆସିଥିବା ଶନିଙ୍କ ତୃତୀୟ ଦର୍ଶନ ହେତୁ ରାହୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମେଷରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ରାଶି ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ତାପ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଛି। କିଛି ନୂତନ ରୋଗ, ମହାମାରୀ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଘଟଣା ଏବଂ ବୁଧ ଗ୍ରହ ସହିତ ମିଶି, ୟୁରୋପ ଏବଂ ଭାରତର ଉତ୍ତର ଭାଗରେ ଉତ୍ତାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପୂର୍ବ-ବର୍ଷା ହେବ, ଯାହା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଋତୁରେ ଆରାମ ଦେବ , ମୈସୁମୀ ବାଜିବ | କେରଳ ଚଳିତ ବର୍ଷ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ ଜୁନ୍ 1 ସୁଦ୍ଧା ଏହା ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତିବିଧି ଦ୍ୱାରା ସୂଚିତ କରାଯାଇଛି। ମେ ମାସରେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ଗ୍ରହ ରାହୁ-କେତୁ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ରହିବ। କରୋନାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଏକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ମହାମାରୀ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ |

ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନର ପ୍ରଭାବ :-
ପୂର୍ବାନୁମାନକାରୀ ଡଃ ଅନିଶ ଭାୟାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମେ ମାସରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଏହା ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଡକୁ ସୂଚାଉଛି। ଶୁକ୍ର, ବୁଧ, ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ବ୍ୟବସାୟକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବ | ପ୍ରାକୃତିକ ଘଟଣା ଘଟିବ | ଭୂକମ୍ପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବନ୍ୟା, ଭୂସ୍ଖଳନ, ପର୍ବତ ଭାଙ୍ଗିବା, ରାସ୍ତା ଏବଂ ବ୍ରିଜ୍ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିପାରେ | ଟ୍ରାଫିକ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ରୋଗର ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପ୍ରଶାସନ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ସଂଘର୍ଷ ହେବ। ସମୁଦ୍ର ଝଡ଼ ଏବଂ ଜାହାଜ ଦୁର୍ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଖଣିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଏବଂ ଭୂକମ୍ପ ଯୋଗୁଁ ଜୀବନ ଓ ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାରର ସୁଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୀତିରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ |

rasi1

ରାଜସ୍ଥାନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ :-
କୁଣ୍ଡାଲି ବିଶ୍ଳେଷକ ଡଃ ଅନିଶ ଭାୟାସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୩ଟି ବଡ ଗ୍ରହ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ରାଜନୀତିରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇବ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ | ଜନ ଆନ୍ଦୋଳନ କିମ୍ବା ଜନସାଧାରଣଙ୍କ କ୍ରୋଧ ହେବ | ପ୍ରାକୃତିକ ଘଟଣା ଘଟିବ | କରୋନା ମହାମାରୀର ସଂକ୍ରମଣରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଜୀବନ ଧୀରେ ଧୀରେ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିବ | ସୁନା ଓ ରୂପା ମୂଲ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | କିଛି ଅଘଟଣ ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କ ‘ଣ କରିବା :-
ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଭବିଷ୍ୟ‌ଦ୍‌ବକ୍ତା ତଥା ରାଶିଫଳ ବିଶ୍ଳେଷକ ଡଃ ଅନିଶ ଭାୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ହମ୍ ହନୁମନ୍ତ ନମ୍ଃ, ଓମ୍ ନାମ ଶିବୟା, ହମ୍ ପୱାନନ୍ଦନୟ ସ୍ଵାହା’ ଜପ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ହନୁମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ସୋରିଷ ତେଲ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ | ସନ୍ଧ୍ୟା 7:00 ପରେ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରକୁ ଲାଲି ମସୁର ଡାଲି ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ହନୁମାନଙ୍କୁ ପାନ ଏବଂ ଦୁଇଟି ବୁନ୍ଦି ଲଡୁ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ଉପାସନା ସମସ୍ତ ତ୍ରୁଟିଗୁଡ଼ିକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦିଏ | ମହାମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟା ମନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଦୁର୍ଗା ସପ୍ତଶୀ ପାଠ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଜଣେ ଦେବୀ ଦୁର୍ଗା, ଭଗବାନ ଶିବ ଏବଂ ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଉଚିତ୍ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *