4

ଶନିବାର ମହା ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ସାବଧାନ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଶନିବାର କିଛି ରାଶିଫଳ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶନିବାର ଦିନ, ସିଂହ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ତୁଳା ରାଶିର ପିତାମାତାମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ଜିଦକୁ ରୋକିବା ଉଚିତ୍ |

ମେଷ – ଏହି ଶନିବାର ତୁମର କାମ ଅଧିକ ତେଣୁ ତୁମେ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ଉଚିତ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣ ବ୍ୟବସାୟକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବ | ଯଦି କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ, ଯାହା ରାସ୍ତାକୁ ସହଜ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଅଭିନନ୍ଦନ ଗୀତ ବଜାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଧ୍ୟାନ ଅଭ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ , ଯେଉଁ କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡିବ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଏହାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ବୃଷ- ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୈାଣସି ଟଙ୍କା କୈାଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ଯାଇଛି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ଭେଟିବାର ସମୟ ଆସିଛି, ଏହାକୁ କେଉଁଠୁ ପାଇବେ ମନେ ରଖନ୍ତୁ | ଅଫିସରେ ବସ୍ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ସ୍ଥାପିତ ହେବ, ଏଥିପାଇଁ ସର୍ବଦା ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ସେମାନଙ୍କୁ ଶାସନ ଏବଂ ପ୍ରଶାସନରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ, ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ପାଇଁ ସମୟ ଆସିଛି | ପୂର୍ବ ବିବାଦରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସତର୍କତା ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟର ମୈଳିକ ନୀତି ହେଉଛି ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା, ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

rasi4
ମିଥୁନ- ଏହି ଶନିବାର, ଯୁବକମାନେ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ କାରଣ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସରେ ଆସି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବାଧା ରହିଆସିଛି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ହଟାଯିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାଠ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ଥିତି ଅଛି, ସେମାନେ କାରବାର କରିପାରିବେ | ବିଚାର ବିମର୍ଶ ପରେ ହିଁ ତୁମର ମନ କଥା କୁହ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପରେ ଅନୁତାପ କରିପାରିବ | ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ହରମୋନାଲ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯଦି ଆପଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ସମସ୍ୟା କମ୍ ହେବ | କୈାଣସି ପାରିବାରିକ ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଇନଗତ ବିପଦରେ ପକାଇପାରେ |

କର୍କଟ- ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସଠିକ୍ ମୂଲ୍ୟାଙ୍କନ ହେବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି, ସେମାନେ ଏକ ପ୍ରକାର ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ, ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ନାକ, କାନ ଏବଂ ଗଳା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଥାଇପାରେ, ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ, ଅସାବଧାନତା କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ | ଯଦି ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସମୟ ନଦେବା ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ ହଟାନ୍ତୁ |

ସିଂହ – ଆପଣ ଶନିବାର ଦିନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର ନିତ୍ୟକର୍ମକୁ ନିୟମିତ କର, ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ସମଗ୍ର ଜୀବନ ସନ୍ତୁଳିତ ହେବ | ଅଳସୁଆକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଛାଡିବା ଉଚିତ୍ | ଅଳସୁଆତା ଏବଂ ଅସାବଧାନତା ହେତୁ ତୁମେ ତୁମର ଦିନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ କେବଳ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆସିବ | ଯଦି ଆପଣ ଅଫିସରେ ନିଜ ପ୍ରତି ଭଲ ଆଚରଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଭଲ ଆଚରଣ ରଖନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଋଣ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝନ୍ତୁ, ଏହି ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା- ତୁମେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ, ଚେଷ୍ଟା କର ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଦୂର କର | ଯେଉଁ ପରିବାରରେ ବରିଷ୍ଠ ଲୋକମାନେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ସେଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାଧା ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ତୁମେ ଥଣ୍ଡା ସଂକ୍ରମଣର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଔଷଧ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ସମାପ୍ତି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ଭାବରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ମନୋଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କାରବାରକୁ ଭଲ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଆଇନଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନନ୍ତୁ ଏବଂ ଭୁଲ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ, ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

ତୁଳା- ଶନିବାର ଦିନ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବିନା କାରଣରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଜିନିଷକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ | ମାଇଗ୍ରେନ୍ ରୋଗୀମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଜୀବନରେ ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆବଶ୍ୟକ | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ କାର୍ଯ୍ୟ କାମ କରିବ | ଖୁଚୁରା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ କମ୍ ବିକ୍ରୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ପିତାମାତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପିଲାମାନଙ୍କର ଜିଦ୍‌କୁ ରୋକିବା ଉଚିତ୍, ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଜିଦ୍‌କୁ ଏଡାଇବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଜିଦ୍ଖୋର ହୋଇଯିବେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବିକା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ, ତେବେ ନୂତନ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ଦେଖାଯିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଦିଗରେ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା- ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ହୋଲସେଲ କାମ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ସେମାନଙ୍କ ତାଲିକା ସହିତ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଅନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ହାତଛଡା ହେବ ନାହିଁ | ମାଂସପେଶୀ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯଦି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅଧିକ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମସାଜ୍ କରିପାରିବେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କିଛି ଆରାମ ମିଳିବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି, କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଜରୁରୀ | ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ଯଦି a ଣ ଅଛି ତେବେ ଏହାକୁ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଏହା ହେଉଛି ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଋଣ କମ୍ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି- ଏହି ଶନିବାର, ଆପଣଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ଫାଇବରର ପରିମାଣ ବଢାନ୍ତୁ, ଫାଇବର କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟକୁ ରୋକିଥାଏ ଯାହା ସମସ୍ତ ରୋଗର ମୂଳ ଅଟେ | ତୁମର ଅଫିସିଆଲ୍ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅପଡେଟ୍ ରଖ, ଯେହେତୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମକୁ ଯେକୋୖଣସି ସମୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ମନକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରଖିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ , ଅଧ୍ୟୟନରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ବିଶେଷ ସ୍ନେହ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ, କିଛି ସମୟ ବାହାର କରି ତୁମ ମା’ର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଯଦି ଆପଣ ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଅଟକି ଯାଇଛି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସମୟ |

rasi1
ମକର ରାଶି- ତୁମର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀରୁ ମଧ୍ୟ ଅଫର୍ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଶାରୀରିକ-ସାମାଜିକ ସ୍ତର ବଢାଇବା, ବସ୍ତୁ ଭୋଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ସମୟ |  oil  ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇଁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏହି ଦିଗରେ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବିଶେଷକରି ବିପି ରୋଗୀମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିପି ଔଷଧକୁ ଭୁଲିରେ ମଧ୍ୟ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆପଣଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରକୁ ଯାଇ ନାହାଁନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯିବା ଉଚିତ୍ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

କୁମ୍ଭ- କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ଅଦ୍ୟତନ ରୁହନ୍ତି | ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ, ପାଠ୍ୟକ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଗୁରୁତର ହେବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଛୋଟ ନିବେଶରୁ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି, ତେଣୁ କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ, ଏହିପରି ସୁଯୋଗକୁ ହାତକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମୟ ବାହାର କରି ବୁଲିବାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ | ସମାଲୋଚନା କରିବା ଲୋକମାନଙ୍କର କାମ, ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ତୁମେ ଯାହା ଯୋଜନା କରିଛ ତାହା ସଫଳ ହେବ, ତୁମ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ- ଯେଉଁମାନେ ଏହି ରାଶିରେ ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନୀର ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ଅର୍ଜନ କରିବାର ଦିନ | କେଉଁ ଡିଲର ସର୍ବାଧିକ ସୁବିଧା ଅଛି ତାହା ଖୋଜ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ହାତ ଟାଣନ୍ତୁ | ଅଫିସରେ ତୁମର ଅଧିକାର ବଢିବାକୁ ଯାଉଛି, କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହିତ ଦାୟିତ୍ଵ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ହାଇପର ଏସିଡିଟିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଜଣେ ଏହା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଭଜା-ମସଲାଯୁକ୍ତ ଜିନିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ | ଜଣେ ଅନ୍ୟକୁ ନିସ୍ୱାର୍ଥପର ଭାବରେ ସେବା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗଛ ପରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଫଳ ଏବଂ ଛାଇ ଦେଇଥାଏ | ତୁମର ଭାଷଣରେ ନମ୍ରତା ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ପ୍ରାଧାନ୍ୟକୁ ଆହୁରି ବଢାଇବ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *