7

ସକାଳେ କାଉକୁ ଏପରି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଆପଣ ହୋଇଯିବେ କୋଟିପତି |

NEWS

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ସକାଳେ କାଉ ଦେଖିବାର ଶୁଭ ବା ଅଶୁଭ ସଂକେତ , ଆମର ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ କାଉକୁ ପୂର୍ଵାଭାଷ ପକ୍ଷୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। କୁହାଯାଏ କାଉ ହେଉଛି ଭଗବାନ ଶନି ଦେବଙ୍କ ସଵାରୀ ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯିଏ ଆନ୍ତରିକ ହୃଦୟରେ କାଉକୁ ସେବା କରେ, ପ୍ରଭୁ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ସର୍ବଦା ତାଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ ଏବଂ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ କୈାଣସି ବଡ଼ ସମସ୍ୟା ହୋଇନଥାଏ | ସେହି ସମୟରେ, ଏହିପରି ବ୍ୟକ୍ତି ସର୍ବଦା ଖୁସି ଏବଂ ସୁଖରେ ରହେ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯଦି ଆପଣ ସକାଳେ କାଉ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ସଙ୍କେତ କ’ଣ?

ପ୍ରାୟତଃ ଆମ ଜୀବନରେ, ଆମେ ସମସ୍ତେ କାଉ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଚିହ୍ନ ପାଇଥାଉ | ବେଳେବେଳେ ଆମେ କାଉ ଉଡୁଥିବାର ଦେଖୁ ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଦେଖୁ ଯେ କାଉ ଆମ ଘରର ଛାତ ଉପରେ ବସିଛି | ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଆମେ ଦେଖୁ ଯେ କାଉମାନେ ବାରମ୍ବାର କ୍ୱାକର ଶବ୍ଦ କରନ୍ତି | ସେହିପରି ଭାବରେ, ଆମ ଜୀବନରେ, ଆମେ ସମସ୍ତେ କାଉ ସହିତ ଜଡିତ ଅଜବ ସଙ୍କେତ ପାଇଥାଉ |


ଯଦି ଆପଣ ସକାଳେ ଏକ କାଉ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଉଚ୍ଚତାକୁ ଛୁଇଁବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଶୀଘ୍ର ଆପଣ କୈାଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସେହି ସମୟରେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଶୀଘ୍ର ଏକ ନୂତନ ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

croww
ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆପଣ ଏକ କାଉକୁ ସକାଳେ ରାଵୁଥିଵାର ଦେଖନ୍ତି କିମ୍ବା ଦିନର ଯେକୌଣସି ସମୟରେ କାଉ ରାଵୁଥିଵାର ଆପଣ ଶୁଣିଥିବେ, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ, ଶୀଘ୍ର ଆପଣ କୈାଣସି ସ୍ଥାନରୁ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ପାଇ ପାରିବ ଏବଂ ଯଦି ତୁମର ଟଙ୍କା କୈାଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକିଯାଏ ତେବେ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ସେହି ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବ |

ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଯଦି ଆପଣ ଦେଖନ୍ତି ଯେ କାଉ ଆପଣଙ୍କ ଘର ପଛପଟେ ବସିଛି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି, କୈାଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଆପଣ ବହୁତ ଟଙ୍କା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତୁମର କିଛି ଖରାପ କାମ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *