1

ଶନିବାର ଦିନ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ ବନିଯିବେ ରାଜାଙ୍କ ଭଳି l

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଯଦି ଶନି ମହାରାଜ ଶନିବାର ଦିନ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଭାଗ୍ୟର ତାଲା ଖୋଲି ଥାଏ l ବାସ୍ତବରେ ଶନିବାର କେବଳ ପ୍ରଭୁ ଶନିଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ହେଇଥାଏ l ଏହି ଦିନ ଭଗବାନ ଶନୀଙ୍କ ଭକ୍ତମାନେ ତାଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭକ୍ତିରେ ପୂଜା କରନ୍ତି l

ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଶନିବାର ଦିନ ଭକ୍ତି ଭାବରେ ଡାକି ଶନି ଦେବତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତି, ତେବେ ଶନି ଦେବତା ପ୍ରସନ୍ନ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଶୀଘ୍ର ଦୂର କରନ୍ତି ଏବଂ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ରାଜାଙ୍କ ଭଳି ହେଇପାରିବେ ଯଦି ଆପଣ ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ଉପାୟ କରନ୍ତି l ତେବେ ପ୍ରଭୁ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ l ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ପ୍ରତିକାରଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ l

sani
ପ୍ରଥମ ପ୍ରତିକାର ହେଉଛି ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିବାର ଦିନ ଏକ କଳା ପିମ୍ପୁଡ଼ି, କଳା କୁକୁର, କଳା ଗାଇ କିମ୍ବା କଳା ପକ୍ଷୀକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ଜୀବନର ବାଧା ଆପେ ଆପେ ଦୂର ହେଇଯିବ l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ଦେବତାଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଶନିବାର ଦିନ ଭିକାରୀଙ୍କୁ ଭଜା ଖାଦ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଶନିଦେବ ହେବେ ପ୍ରସନ୍ନ l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିବାର ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଲାଲ୍ ରେଶମ ସୂତା ସହିତ ଏକ ବାଦାମ ପତ୍ର ଭାଙ୍ଗନ୍ତୁ |

sani
ଏହା ପରେ ଏହାକୁ ସଫା ପାଣିରେ ଧୋଇ ଦିଅନ୍ତୁ lଏହା ପରେ, ସେହି ପତ୍ରକୁ ପ୍ରବାହିତ ଜଳକୁ ପ୍ରବାହିତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହୁଏ ଏହା କଲେ ପ୍ରଭୁ ଶନି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବେ l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ,

ଶନିବାର ରାତିରେ ଓମ୍ ହ୍ୱିନ୍’ ମନ୍ତ୍ରଟିକୁ ଜପ କରନ୍ତୁ ଶନି ଦେବ ଖୁସି ହୋଇ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ, ଗୌରବ, ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ଜ୍ଞାନ ଦେବେ l ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟକୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *