3

ଏହି ଦିନ ଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ରାହୁଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଜାଣନ୍ତୁ କିପରି ପ୍ରଭାବ ରହିବ ମେଷ ବୃଷ ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ l

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲକୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଚଳିତ ମାସରେ, ତିନୋଟି ଗ୍ରହରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ଯାହା ସମସ୍ତ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ l ଏହି ତିନୋଟି ଗ୍ରହ ହେଉଛି ଶନି, ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ରାହୁ l ଏହି ତିନୋଟି ଗ୍ରହ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି l ଶନି ଅଢ଼େଇ ବର୍ଷ ପରେ ବୃହସ୍ପତି, 13 ମାସ ପରେ ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ 18 ମାସ ପରେ ରାହୁଙ୍କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି l ଶନି ଦେବ 29 ଏପ୍ରିଲ 2022 ରେ କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ l ଏଥି ସହିତ, 13 ମାସ ପରେ ବୃହସ୍ପତି 30 ଏପ୍ରିଲରେ ମୀନରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ l

ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ରାହୁ ଗ୍ରହର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ବିଷୟରେ l ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ରାହୁ ଏକ ଛାୟା ଗ୍ରହ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଅନ୍ତି l ରାହୁଙ୍କୁ ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ରାଜନୀତିର ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ରାହୁଙ୍କର ମହତ୍ୱ ରହିଛି l ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରାହୁ ଶନିଙ୍କ ପରେ ଧୀର ଗମନାଗମନ ଗ୍ରହ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ l ରାହୁ ପ୍ରାୟ ଦେଢ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯେକୌଣସି ରାଶିରେ ରହନ୍ତି l ରାହୁଙ୍କ ଗତିବିଧି ସର୍ବଦା ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଅଟେ ସର୍ବଦା ଓଲଟା ଗତି କରିଥାଏ l ଏହି ବର୍ଷ, ରାହୁ ଆସନ୍ତା ଦେଢ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମେଷ ରାଶିରେ ରହିବେ l

rasi-1-300x230
ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା କିପରି ମେଷ, ବୃଷ ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ l ପ୍ରଥମେ ମେଷ ରାଶି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ରାହୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବ l ରାହୁଙ୍କ ଗମନାଗମନ ମେଷ ରାଶିର ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ l ଦ୍ୱିତୀୟରେ ବୃଷ ପ୍ରାୟ ଦେଢ ବର୍ଷ ପରେ, ରାହୁଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ବୃଷ ରାଶିରେ ଘଟୁଛି l ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଦେଖାଯିବେ l

କୌଣସି ଗମ୍ଭୀର ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ତୁମେ ତୁମର ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କ ମତାମତ ନେବା ଜରୁରୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ l ତୃତୀୟରେ ମିଥୁନ ରାଶି ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱାଦଶ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ l ଆପଣଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ l ଆପଣ ଏକ ବିଦେଶ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ l ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ l ଏହି ପୋଷ୍ଟଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟକୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ଧନ୍ୟବାଦ l

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *