6

ଶନିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଆରମ୍ଭ ହେଵ ଭଲ ଦିନ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଶନି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ମାତ୍ରେ କୋପ ଏବଂ ସାଢେ ସାତିର ପ୍ରଭାବ ଅନେକ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ କମିଯିଵ, ଏହା କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଆରମ୍ଭ ମଧ୍ୟ ହେଵ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଶନିଙ୍କୁ ବିଚାରପତି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ | ମଣିଷମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାନ୍ତି | ତେବେ କେଉଁ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଏପ୍ରିଲ୍ 29 ରେ ଶନିଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ,

ମେଷ ରାଶି :-
କୁମ୍ଭରେ ଶନିଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜିବା ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ | ଶନିଙ୍କ ଏହି ଅବସ୍ଥା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ଦଶମ ଘରେ ଶନି ରହିବା ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶନିଙ୍କ କୃପା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଦକ୍ଷତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ, ତୁମେ ନୂତନ ଉଚ୍ଚତା ହାସଲ କରିବ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଶନି ବୃଷ ରାଶିର ରାଶିରେ ନବମ ଏବଂ ଦଶମ ଘରର ପ୍ରଭୁ ଅଟନ୍ତି, ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ |

rasi-1-300x230
ସିଂହ ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶନିଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅର୍ଥ ଲାଭର ପରିମାଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସେମାନେ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଶନିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ବାଲାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | କ୍ରନିକ୍ ରୋଗରେ ମଧ୍ୟ ଆରାମ ମିଳିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚାକିରିରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ଯଦି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ, ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସମାଜରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶନିଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ |

RASI

ଧନୁ ରାଶି :-
ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କିଛି ଅସୁବିଧାରେ ଫସି ରହିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେହି ପରିସ୍ଥିତିରୁ ବାହାରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଯଦି ଆପଣ କାହାଠାରୁ କୌଣସି ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପରିଶୋଧ କରିବେ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଅଫିସରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ, ଏବଂ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ | ଟଙ୍କା କ୍ରଞ୍ଚ ଦୂର ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆସିବ | ଆୟର ଏକରୁ ଅଧିକ ଉତ୍ସ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଏଥର ସହାୟକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ ଡିଲ୍ ହୋଇପାରେ | ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *