9

ଆଜିଠୁ 10 ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି 5ଟି ରାଶି ହେଇଯିବେ କୋଟିପତି, ପ୍ରଭୁ ହନୁମାନ ଙ୍କର ରହିବ କୃପା, ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବିଷୟରେ ।

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସବୁ ମନୁଶ୍ୟ ସମୟ ସହିତ ବଦଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ମନୁଶ୍ୟ ଜିବନ ରେ କେବେ ସୁଖ ଆସେ ତ କେବେ ଦୁଖଃ ଆସେ ମଣିଷ ଜିବନ ରେ ଆସୁଥିବା ଉଥାନ ପତ୍ତନ ପାଇଁ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତନ ମୂଖ୍ୟ କାରଣ ବୋଲି କୁହାଜାଇଛି । ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ସ୍ଥିତି ସବୁ ବେଳେ ପରିବର୍ତନ ହୋଇଥାଏ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଜୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଦିନ ଏପରି ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଉପରେ ମହାବଳୀ ହନୁମାନଙ୍କର କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ପଡିବ ପାଇଁ ଯାଉଛି ।

ହନୁମାନଙ୍କର କୃପାରୁ ଆଗାମୀ 10 ବର୍ଷ ଆପଣ ଯଦି କୈଣସି ନୂଆ ବେପାର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ କୈଣସି ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ନିଜର ଭାଗୀଦାର ରୂପେ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସମସ୍ତ ଦିଗରୁ ଠିକ୍ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରିନେବା ଜରୁରୀ ଏବଂ ସବୁ ଜାଗାରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ଓ ସତର୍କ ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ ଆପଣ ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସଜାଗ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବୋହୁତ ଲାଭ ଦାୟକ ହେବ ବ୍ୟାପାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁଆଡୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିନେବା ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ।

hanuman

ମେଷ ରାଶି । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷେଶ ମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ବର୍ଷ ର ଆରମ୍ଭ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କିଛିଟା ଅସୁିବିଧା ର ସାମ୍ନା କରିବା ପାଇଁ ପଡୁ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦୁଇ ମାସ ମଧ୍ୟ ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ର ପରିବର୍ତନ ହେବା ପାଇଁ ଜାଉଛି ଏବଂ ସେମାନେ ବହୁତ ଗୁଡ଼ିଏ ଧନ ର ଉପାର୍ଜନ କରିବେ । ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବଜରଙ୍ଗବଳୀ ଙ୍କ କୃପା ରହିବା ପାଇଁ ଜାଉଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷେଶ ମାନଙ୍କୁ ଆମେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଖରାପ୍ କର୍ମ ର ଫଳ ଏବେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହୋଇ ସାରି ଥିବା ବେଳେ ଆଗାମୀ ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନେ କୋଟି ପତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ଏବଂ ଏହି ଦିନ ରେ ଆପଣ ମନଙ୍କ ଉପରେ ବଜରଙ୍ଗବଳୀ ଙ୍କ କୃପା ରହିବା ପାଇଁ ଜାଉଛି ।

ସିହଂ ରାଶି । ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଷେଶ ମାନଙ୍କୁ ଆମେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି । ଏହି ଦିନ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁ ଥିବା ବେଳେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଦିନ ରେ ଗ୍ରହ ଶାନ୍ତି ପୂଜା କରିବା ଦରକାର ଏହା ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ଶିଘ୍ର ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବଜରଙ୍ଗବଳୀ ଙ୍କ କୃପା ରହିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ କୁବେର ଙ୍କ ର ବି ଅଥି ଖାସ୍ ହୋଇ ରହିବେ । ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସବୁ ଆଡେ କାର୍ଯ୍ୟ ର ଶଫଳତା ହେବ ।

hanuman 2

ଧନୁ ରାଶି । ଆପଣ ମାନେ ଯଦି ଏହି ଦିନ ରେ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଚାହାଁନ୍ତି , ତେବେ ଏହା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ । ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏହି ଦିନ ରେ ହେବ , ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ବଜରଙ୍ଗବଲିଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ରହିଛି ।

ତୁଳା ରାଶି, ବଜରଙ୍ଗବଲିଙ୍କ କୃପା ରୁ ଏହି ରାଶି ର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଟଙ୍କା ର ଅଭାବ ଦେଖା ଦେବ ,ଆପଣ ମାନେ କୈଣସି ସ୍ଥାନ ରେ କଥା ହେବା ପୂର୍ବ ରୁ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରି ହିଁ କୁହନ୍ତୁ , ହେଲେ ଏମାନଙ୍କ ପାରିବାରିକ ସମନ୍ଧ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ । ବଜରଙ୍ଗବଲିଙ୍କ ଆରଧନା କରନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ସୁଫଳ ମିଳିବ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *