rasi

୧୫ ମେ ରବିବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯଦିଓ ଆଶା ଅପେକ୍ଷା କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରି ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବଢିବ| ଗୋଟିଏ ପଟେ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଟେନସନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଘରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ଯଦି କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଏ ତେବେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଆମେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ତେବେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଏହା ସହିତ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, କାରଣ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଥକାପଣ ପରି ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଯେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ କରିପାରନ୍ତି, ଯଦିଓ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ଏବଂ କେହି ଯାହା ଶୁଣିଛନ୍ତି ତାହା ବିଶ୍ୱାସ କରିବାରେ ଭୁଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯାନବାହନ ଏବଂ ନିର୍ମାଣର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ ତେଣୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ ପଟେ ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଅନ୍ୟ ପଟେ ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ! ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁମର ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ ଏବଂ ନକଲି ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ |

ସିଂହ ରାଶି : କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦିଓ ଅସାବଧାନତା ହେତୁ, ଆପଣ ଏକ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରଖି ଭୁଲିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଏହି ଦିନକୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ମନେରଖିବେ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଯେତେବେଳେ ଘର କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପ ଦେଇପାରେ, ଅନ୍ୟ ପଟେ ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ସହଯୋଗ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହି ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ହୁଏତ ପଡୋଶୀ ସହିତ ଅଦରକାରୀ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବିଷୟରେ ଶୁଣିଥିବେ ଏବଂ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ବର୍ତ୍ତମାନ ଯଦି ଆମେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା, ତେବେ ଏହି ଦିନ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ଖୁସି ଘଟଣା ଘଟିବ | ହଁ, ଆପଣ କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯଦିଓ ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଶୁଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ କିଛି ବିଷୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯତ୍ନର ସହ କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଇର୍ଷା ପରାୟଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ବିରୋଧୀମାନେ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମିଥ୍ୟା ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଯଦି ଆମେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ଏହି ଲୋକମାନେ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ଏବଂ ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଯୁକ୍ତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଏହା ସହିତ, ଅଧିକ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ନେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରିବେ | ତଥାପି, ଆଜି ଅଧିକ ମିଠା ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣ ଏପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ ଯେଉଁମାନେ ନିଜକୁ ବନ୍ଧୁତା ବୋଲି ଭାବନ୍ତି | ଏହା ସହିତ, ଆଶା ଏବଂ ନିରାଶାର ଭାବନା ମନରେ ଚାଲିବ, ତେଣୁ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଜ୍ୟୋତିଷ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବେ | ତଥାପି, କାରବାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ | କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବଢିପାରେ କିନ୍ତୁ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କୌଣସି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ହୃଦୟ ବଦଳରେ ମନ ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଏହା ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଦୋଷକୁ ଦେଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜର ତ୍ରୁଟି ଦୂର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟାଖ୍ୟା କର ଯେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପର ଅବସ୍ଥା ରହିବ | ତଥାପି, ତୁମେ ତୁମର କାମରୁ ବହୁତ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବ | ତେଣୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖ ଏବଂ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *