5

ଶନିଦେବଙ୍କ ବକ୍ର ଦୃଷ୍ଟି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛି ।

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ନ୍ୟାୟର ଦେଵତା ସୂର୍ଯ୍ୟ ପୁତ୍ର ଶନି ଦେଵଙ୍କ ମହାଦଶା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି , ଏଥିପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିଶେଷ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଶନି ଦୋଶରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇ ବାଟ ଖୋଜିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବିଶେଷ ଭାବରେ, ଏହିପରି ସାତୋଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ଶାନି ଦେବଙ୍କ ମହାଦଶା ବିଦ୍ୟମାନ ହେବ ଏବଂ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ |

ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ପ୍ରଭାବ |
ଏହା ଜଣା ଯେ ଶାନି ଦେବ ନ୍ୟାୟର ପ୍ରେମ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟର ଭଗବାନ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ | ତାହା ହେଉଛି, କୈାଣସି ଭୁଲ୍ ସେମାନଙ୍କର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଆଖିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇପାରିବ ନାହିଁ | ଏହା ସହିତ, ଯେଉଁମାନେ ଭଲ ଏବଂ ଠିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି | ଶନି ଦେବ ହେଉଛନ୍ତି ଈଶ୍ୱର ଯିଏ ମନୁଷ୍ୟର କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳ ଦିଅନ୍ତି | ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ, ସେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଜାଣିଶୁଣି କିମ୍ବା ଅଜାଣତରେ ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦଣ୍ଡିତ ହେବା ନିଶ୍ଚିତ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏପରି କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯାହାକୁ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୋପ ଦୃଷ୍ଟି ବି ବକ୍ର ଦୃଷ୍ଟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ। ଏହା ସହିତ, ଏପରି କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଅଛି ଯାହା ଉପରେ ଶନି ଦେବଙ୍କର ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶି ବିଷୟରେ ,

sanii

ବୃଷ ରାଶି :-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆଗାମୀ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | କିନ୍ତୁ ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ବାଧା ଥାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିଶେଷ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚତୁରତା ଦେଖାଇବାକୁ ପଡିବ | କାହାକୁ ଆଦୈ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆଗାମୀ ସମୟ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | କିନ୍ତୁ ପିଲାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବାହାରେ ଜିନିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ସମସ୍ତ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କିନ୍ତୁ ତୁମର କାମ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଏହା ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବ | ମନ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିନ୍ତୁ କୈାଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ପ୍ରତାରଣା ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଟଙ୍କା ପାଇବାରେ ବାଧା ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପିଲାମାନେ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

rasi4

ଧନୁ ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରିବେ | ଏହା ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାବେଳେ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହୋଇଯିବ | ତୁମର ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଆସିବ, ପିଲାମାନେ ତୁମର କଥା ଅନୁସରଣ କରିବେ | ହଠାତ୍ କିଛି ଭଲ ଖବର ଆସିପାରେ |

ମକର ରାଶି :-
ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହୋଇଯିବ | ତୁମର ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଆସିବ, ପିଲାମାନେ ତୁମର କଥା ଅନୁସରଣ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |
ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *