12

ଆଜି ଠାରୁ 26 ତାରିଖ ଭିତରେ 3ଟି ରାଶିରେ ଘଟିବ ବଡ ବିପଦ – ସାବଧାନ |

RASIPHALA

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ ଲେଖା ନେଇକି ଆସିଛୁ ଯାହା କି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦରକାରୀ ହେଇପାରେ। ବିଶେଷ କରି ମେଷ , କର୍କଟ ଓ କନ୍ୟା ରାଶି ଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦରକାରୀ ଅଟେ

ଆଉ ଆଜି ଆମେ ସେହି ରାଶିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ତଥ୍ୟ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଅର୍ଥାତ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି 26 ଜୁନ ଯାଏ ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ କିପରି ରହିବ ତଥା ଜୀବନ ଚର୍ଯ୍ୟା କିପରି ରହିବ ତାହା ନେଇକି ଆସିଛୁ। ତେବେ ଏହା ବାବଦରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ସହ ଯୋଡ଼ା ରୁହନ୍ତୁ।

ମେଷ ରାଶି ର ଲୋକମାନଙ୍କ  ଅନେକ ଇଛ୍ଛା ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ଶନି ଦେବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନା ଗୁଡ଼ିକ ବିଫଳ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ ହେବ | ଆୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ |

rasi1

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ  ବିପଦର ରାସ୍ତା ଖୋଲିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୈଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏଥରୁ ନିବୃତ ରୁହନ୍ତୁ  | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ମିଳିବାକୁ ବିଳମ୍ୱ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ବିଫଳ ହେବେ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ |

RASIIA

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଦୁଃଖ ଆସିବା ପାଇଁ ଜାଉଛି । | ଶନି ଦେବଙ୍କ କୋପରୁ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପାଇବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅର୍ଥ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ ହେଲେ ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇ ପାରିବେ |

ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ରାଶି ଅନୁସାରେ ନିଜର ଭାଗ୍ୟଫଳ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି , ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ନିଶ୍ଚୟ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଲାଇକ କଲେ ହିଁ ଆପଣ ଏହି ଭଳି ଖବର ସବୁବେଳେ ଜାଣିପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *