rasi

୧୯ ମେ ଗୁରୁବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ହାସଲ ପାଇଁ ଏହି ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିପାରିବ ତୁମର ନାମ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବ୍ୟାପକ ହେବ | ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ଅଧିକାରକୁ ସହଜରେ ପାଇବ | ଆପଣ ମହିଳା ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ କୁ ଅଣଦେଖା କର ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମେ କିଛି ଜିନିଷର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ ଏବଂ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମକୁ ଦାୟିତ୍ ର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭୟ ଯୋଗୁଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ମନ ପୂଜାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। ଆପଣ ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ରୋମାନ୍ସ ପାଇପାରନ୍ତି | ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ବଦନାମ ସମ୍ଭବତ। | କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଏକ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇଛ, ସେଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଅଳ୍ପ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ଭଜା ଏବଂ ଭଜା ଜିନିଷ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଘରର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : ଆପଣ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଭିନ୍ନତା ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସେହି ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ସହାୟକ ବିକାଶ ହେବ | ଆପଣ ଏହାର ଲାଭକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଦୌଡ଼ି ପଳାଇବ | ଧ୍ୟାନ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଅଭ୍ୟାସକୁ ଉନ୍ନତ କରିବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ ଆଜି ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଅଳ୍ପ ପରିମାଣରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ତୁମର ଦ୍ୱିତ୍ୱ ତୁଲାଇବାରେ ନିଜକୁ ଏବଂ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଭୁଲି ନାହିଁ | ଜିଦ୍ଖୋର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା କୌଣସି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଏକ ସ୍ୱଚ୍ଛ ପ୍ରତିଛବି ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ଯଦି ତୁମର ଯୋଜନା ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ତେବେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ-ସହଭାଗୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ଜ୍ଞାନ ସହିତ ଚାଲିବ, ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ କମ ହେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ଘରେ ଘିର ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ, ସମସ୍ତେ ଜୀବନରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଶବ୍ଦରେ ହାଲୁକା ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ | କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ଆଶାବାଦୀ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହା ଉପରେ ରାଗିଛ, ତେବେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କ୍ଷମା କର, କାରଣ ସେହି କାରଣରୁ ତୁମେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛ | ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ଉପରେ ଏକ ବଡ଼ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଅଳସୁଆ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦାନ କର, ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ତୁମର ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତିକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ଏବଂ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସମ୍ଭବ | ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ବଡ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |ଏକ ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯଦି ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅନୁକୂଳ ନଥାଏ ତେବେ ଏହା ଶୀଘ୍ର ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଯିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଯାହା ବି କୁହ, ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କୁହ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ପରିବାରରୁ ସମର୍ଥନ କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ଶୀଘ୍ର ହୁଅ ନାହିଁ। ସମାଜର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଭଲ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ରହିବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରିରେ ଆପଣ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

dhanu

ମକର ରାଶି : ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ବଜାୟ ରଖିବ | ଖରାପ ଖବର ମିଳିପାରେ | ଜଣଙ୍କର ଆଚରଣ ଜଣଙ୍କର ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନକୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ତୁମର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡ଼ିବ | ଆଖି କିମ୍ବା କାନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଥିବା କିଛି ଛୋଟ ରୋଗ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ତୁମର ବୁଝାମଣା ସହିତ, ତୁମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ନିଜକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାହାକୁ ହାଲୁକା ଭାବରେ ହସନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେବା-ଉପାସନା ଏବଂ କରୁଣାର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ, ଆପଣ ଧର୍ମର ପ୍ରଚାରରେ ଭଲ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ଶିଖ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପାର ସୁବିଧା ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ସାମ୍ନାରେ, ଦିନଟି ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଫଳାଫଳ ଦେବ | କାହାର କଥାକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଆୟରେ ନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅଳସୁଆ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ଆୟର ଅତିରିକ୍ତ ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ଶାରୀରିକ ଅପାରଗତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଏବଂ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କର ପଦକ୍ଷେପ ଫଳହୀନ ହେବ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରି ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *