2

ମେଷ, ତୁଳା , ମିଥୁନ , କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନରେ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସତର୍କ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ନଅ ଗ୍ରହ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି | ସେଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ସୂର୍ଯ୍ୟ, ଚନ୍ଦ୍ର, ମଙ୍ଗଳ, ବୁଧ, ବୃହସ୍ପତି, ଶୁକ୍ର, ଶନି, ରାହୁ ଏବଂ କେତୁ | ଏହି ଗ୍ରହମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଗତି ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ରାଶିରେ ସେମାନଙ୍କର ରାଶିଫଳ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି | ଗ୍ରହ ଏବଂ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ କେଉଁ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଆପଣ କ’ଣ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ,

ମେଷ ରାଶି :-
ଆଜି, ତୁମର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧରେ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ, ଏହି ଦିନ କ୍ରୋଧରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଧୁର ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି :-
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲରେ ଯାଉଥିବା ପରି ମନେ ହେଉନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହା ସହିତ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିବା ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ହରାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏହି ଦିନ ମିଠା ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରି ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଏହି ଦିନ ଆପଣ କୌଣସି ଦୁଷ୍କର୍ମରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରଭୁ ନାରାୟଣଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ |

rasi4
ସିଂହ ରାଶି :-
ଏହି ଦିନ, ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜମା ହୋଇଥିବା ପୁଞ୍ଜିରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ, ଏହି ଦିନ, ଯେକୋୖଣସି ପ୍ରକାରର ବିବାଦ ହେତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଏବଂ ଆପଣ ସେପରି ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ସତେ ଯେପରି ତୁମର ସବୁକିଛି ଲୁଟ ହୋଇଛି, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଅସୁବିଧା ସହିତ ତୁମର ସମସ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ |

ମିଥୁନ ରାଶି :-
ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭୟ ମଧ୍ୟରେ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିନା କାରଣରେ ଭୟର ଅବସ୍ଥା ମନରେ ରହିପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ନିର୍ଭୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନିମ୍ନ ରକ୍ତଚାପର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଚାଲିଥିବା ପରି ମନେ ହେଉନାହିଁ |

କର୍କଟ ରାଶି :-
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ନିଯୁକ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏବଂ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବ ଆଜି ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ସମାଜରେ ତୁମର ନାମ ବ୍ୟବହାର କରି ଏହାକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଜଣେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍, ଆଜିର ଦିନ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି :-
ଏହି ଦିନ, ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ହେବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଆଜି ଏପରି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସୁଖ ଆଣିଦେବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲରେ ଚାଲିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଦିନଟି ଅତିବାହିତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି :-
ଆଜି ତୁମର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆଜି କିଛିଟା ମହଙ୍ଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ମନେହୁଏ | ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ପରି ମନେହୁଏ, ସମୟ ନଷ୍ଟ ନକରି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ କଥା ହେବା ଉଚିତ୍ |

କନ୍ୟା ରାଶି :-
ଏହି ଦିନ, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଖରାପ କାମ ମଧ୍ୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ରୋଜଗାର ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ପାରିବାରିକ କଳହର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଦିନଟି ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି .

ଧନୁ ରାଶି :-
ଏହି ଦିନ, ତୁମର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ଥିବା କୈାଣସି ପୁରୁଣା ପ୍ରସଙ୍ଗ କିମ୍ବା ବିବାଦ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ଆରାମରେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଦେବ ନାହିଁ, ଆଜି ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଶାନ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇଛନ୍ତି |

dhanu
ମକର ରାଶି :-
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ପୁରୁଣା ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ କଷ୍ଟ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ଦିନଟି ପରାମର୍ଶ କରି କାମ କରିବାର ଦିନ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ନିବେଶ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-
ଆଜି ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନ୍ୟଥା, ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଅଘଟଣ ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | କିନ୍ତୁ ଶୀଘ୍ର କୈାଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ଏହି ଦିନ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ କୈାଣସି ବିବାଦ ନହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ନଚେତ୍ ଏହି ବିବାଦ ତୁମକୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ |

ମୀନ ରାଶି :-
ଆପଣ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କିଛି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବା ପାଇଁ ତୁମ ପାଖକୁ ଆସୁଥିବା ନିମନ୍ତ୍ରଣ ପାଇଁ ତୁମେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ, ଦିନଟି ଖୁସିରେ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେ ହେଉନାହିଁ | ଆଜି ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *