7

ତୁଳା, ମକର, କୁମ୍ଭ, ମୀନ, କନ୍ୟା ରାଶିରେ ଲାଗିବ ଏହି ଶୁଭ ସଂଯୋଗ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ କିଛି ରାଶିଫଳ ପାଇଁ ଶନିବାର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶନିବାର ଦିନ, ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ କୈାଣସି ପ୍ରକାର ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ମେଷ: କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଆପଣ ପୁରସ୍କାର ପାଇପାରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ହେବ | ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ ଏବଂ ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ରକୁ ଏକାକୀ ଛାଡିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ସେମାନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଲେଖିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଉପଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସୃଜନଶୀଳ ଲେଖା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ, ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା କହିବାକୁ ଅସମର୍ଥ, ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କର ଚିହ୍ନ ବୁଝନ୍ତୁ | ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ଯକୃତ ରୋଗୀ ତେବେ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍, ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ, କିନ୍ତୁ ବିରକ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ, ଯଦି ତୁମେ ଚେଷ୍ଟା କର, ତେବେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ

ବୃଷ : ତୁମର ବସ୍ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମ ଅଫିସରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ | ଏହା ଏକ ଭଲ କଥା କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସାଜସଜ୍ଜା ସାମଗ୍ରୀ ବିକ୍ରୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ଅପେକ୍ଷାକୃତ ଅଧିକ ଚାହିଦା ରହିବ | ଯୌବନକୁ ତୁମର ଖୁସିକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ଅସୁବିଧାରେ ବି ହସନ୍ତୁ | ସମସ୍ୟାଟି ନିଜେ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ପରିବାରରେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖ | ତୁମେ ନିଜର, ଯେତେବେଳେ ଅସୁବିଧା ହୁଏ, ସମାନ କାମ ଆସେ, ତା’ପରେ ବିଶ୍ୱାସ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ | ଅନିଦ୍ରା ରୋଗକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରିବ, ତେଣୁ ରାତିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଦ ନିଅ ଏବଂ ଶବ୍ଦଠାରୁ ଦୂରରେ ଏକ ଶାନ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଶୋଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | କେବଳ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତାର ସମର୍ଥନ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ |

rasi4
ମିଥୁନ: ମିଥୁନଙ୍କ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧସ୍ତନଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ବିଚଳିତ ହେବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଟାର୍ଗେଟ୍ ବେସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସାମଗ୍ରୀର ଷ୍ଟକ୍ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି | ଭଲ ଚାହିଦା ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଆସିପାରେ, ତା’ପରେ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନଠାରୁ କୈାଣସି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କ ଆସିପାରେ, ପିଲାମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ସଠିକ୍ ବୟସରେ ଏବଂ ଉପଯୁକ୍ତ ମେଳ ହେବା ପରେ କରାଯିବା ଉଚିତ | ଯଦି ତୁମର ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି, ତେବେ ତୁମ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ରଖ, ତୁମର ବାପା ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ | ଜଙ୍କ୍ ଫୁଡ୍ ଏବଂ ଅଣ ଭେଜ୍ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ନୁହେଁ | ଯଦି ଆପଣ କୈାଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାକୁ ପଡିବ, ହନୁମାନ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ |

କର୍କଟ: ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାବେଳେ ତୁମର ଶାରୀରିକ ସ୍ତରକୁ ଉଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଏବଂ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ତତ୍ପରତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଏବଂ କୈାଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତି ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ତାଙ୍କର ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏକ ବଡ ଅନୁଷ୍ଠାନର ମାନ୍ୟତା ପାଇବ | ତୁମର ସମୁଦାୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍, ଆଜମା ରୋଗୀଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଦିନର ପ୍ରବଳ ଗରମ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ହେଉଛି ଏକ ବିଶେଷ ଗୁଣ ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ, ତୁମର ଏହି ଶୈଳୀକୁ ରଖିବ |

ସିଂହ: ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କୁ ଏକପାଖିଆ ବିଶ୍ଵାସ ନକରିବା କ୍ଷତିକାରକ ହେବ | ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ କାରଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ନିଆଯିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କୈାଣସି ପ୍ରକାରର ଅସାବଧାନତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, ଅର୍ଥାତ୍ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କରାଯିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟତା ହେତୁ ଯୁବକମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସେମାନେ ଅନୁଶାସନ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ଉନ୍ନତ କରିବ | ଘରେ ପରିଷ୍କାର ପରିଚ୍ଛନ୍ନତା ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଛାତ ଉପରେ ୱେବ୍ ଅଛି, ତେବେ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସଫା କର | ପ୍ରତ୍ୟେକ କୋଣକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ଯଦି ଅଳିଆ ସଂଗ୍ରହ ହୁଏ, ଏହାକୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ଆଖିର ସୁରକ୍ଷା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଲାପଟପ୍ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ର ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟବହାରକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | କିଛି ସମୟ କାମ କରିବା ପରେ ଆଖିକୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଅ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସମୟ ଦେବା ଅପେକ୍ଷା ନିଜକୁ ସମୟ ଦେବା ଭଲ |

rasi1
କନ୍ୟା : କନ୍ୟା ମାଲିକମାନେ କାର୍ଯ୍ୟର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପଚାରି ପାରିବେ | ତୁମର କାମକୁ ଚକିତ ରଖ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗିଦାରୀ ସହିତ ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ରହିବା ଉଚିତ, ପୁରୁଣା ନିବେଶ ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଯୁବକମାନେ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ସକ୍ରିୟ ଦେଖାଯିବେ, ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଶୀଘ୍ର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ | ପରିବାରରେ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ତୁମେ ଥଣ୍ଡା ମନରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଶରୀରରେ ଅନେକ ସମୟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କିମ୍ବା ଥକ୍କା ଲାଗେ, ତେବେ କ୍ୟାଲସିୟମ ଅଭାବ ହେତୁ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେଲେ କ୍ୟାଲସିୟମ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ କରିବାକୁ ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା : ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସ୍ଥଗିତ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଟଙ୍କା କଠିନ ରହିବ, ଖର୍ଚ୍ଚ ଯତ୍ନର ସହିତ ପରିଚାଳନା କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଯୁବକମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରୁଥିବା ପରି ମନେହୁଏ କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ସମର୍ଥନ ସହିତ ବନ୍ଦ କରିବାର କୈାଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ଘରୋଇ ବିବାଦ ବଢିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସେମାନେ ପରିବେଶକୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରନ୍ତି | ଛୋଟ ଜିନିଷକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯେଉଁମାନେ କୈାଣସି ରୋଗ ପାଇଁ ଔଷଧ ନିଅନ୍ତି, ସେମାନେ ଔଷଧକୁ କେବେବି ଭୁଲିଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ, ମୋବାଇଲରେ ଏକ ସ୍ମାରକପତ୍ର ରଖନ୍ତୁ | ଅତିଥିମାନେ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏହା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ |

ବିଛା: ବସ୍ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଆଡକୁ ନେଇପାରେ | ଯଦି ଜଣେ ବସ୍ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ସେଠାରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇପାରେ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଏହାର ଯୋଜନା କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଅଧିକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ କରିବା ଉଚିତ୍, କିନ୍ତୁ କାହାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରର ଖରାପ ପରିବେଶ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସେଗୁଡିକର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ବିଷୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏଥିପାଇଁ ଖାଦ୍ୟକୁ ନିୟମିତ ଏବଂ ସଂଯମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି କୈାଣସି କାମ ଅଟକିଯାଏ, ତେବେ ତୁମେ ଏହାକୁ ସରକାରୀ ସ୍ତରରେ ସହଯୋଗ କରିବ, ମନରେ ଖୁସିର ଭାବନା ଆସିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶିର ସମସ୍ତ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ କେବଳ ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ସୃଜନଶୀଳ, ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଭଲ ସମୟ | ଏହି ଦିଗରେ ପ୍ରୟାସ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଯୁବକମାନେ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଯାହା ବି ହେଉ, ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ସ୍ଥାନରେ ନମ୍ରତା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କର, ଏହା ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମନ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ | ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ, ତେଣୁ ଏହି ୟୁନିୟନକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଦ୍ୱାରା ଓଜନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଆଗରୁ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଓଜନ ଅନେକ ରୋଗକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥାଏ | ଯଦି ମନରେ ଶାନ୍ତି ନଥାଏ, ନୀରବ ରହିବାର କୈାଣସି ଲାଭ ନାହିଁ, ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କର, ବାଟ ବାହାରକୁ ଆସିବ ଏବଂ ମନ ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତ ରହିବ |

dhanu
ମକର ରାଶି: ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ତୁମେ ଦଳରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବ | ଦଳକୁ ତୁମର କଥା କୁହ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଖୋଜ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସତର୍କତାର ସହିତ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଉଚିତ୍ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ବଡ଼ ଷ୍ଟକ୍ ପକାନ୍ତୁ | ଯଦି ଏହା ବାହାରକୁ ନ ଆସେ, ତେବେ ଟଙ୍କା ଅଟକି ରହିବ | ଯୁବକମାନେ ପଣ୍ଡିତମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଏହିପରି ସୁଯୋଗ କେବେହେଲେ ହାତଛଡ଼ା ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ କାରଣ ପଣ୍ଡିତମାନଙ୍କ କମ୍ପାନୀ କୈାଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ଦେବ | ଯଦି ପରିବାରରେ ଉଭୟ ସମୟ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ, ତେବେ ଦିନର ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ପାଇଁ ଏକ ପରମ୍ପରା କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରି ଆପଣଙ୍କର ରୋଗ ପ୍ରତିରୋଧକ ଶକ୍ତିକୁ ମଜବୁତ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ବାରା ରୋଗଗୁଡିକ ନିକଟସ୍ଥ ବୁଲିବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କରାଯାଇଥିବା ଅନିଚ୍ଛାକୃତ ତ୍ରୁଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଲଜ୍ଜିତ କରିପାରେ, ତେଣୁ ଛୋଟ କିମ୍ବା ବଡ, ଚିନ୍ତାକରି ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରକାରର କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ: ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟର ଦାୟିତ୍। ପାଇପାରିବେ | ଏଠାରେ ତୁମର ସାମର୍ଥ୍ୟ ଦେଖାନ୍ତୁ ଏବଂ ଅଫିସରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଆଚରଣ କରନ୍ତୁ | ଚିକିତ୍ସା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବଡ଼ ଭାଇ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ ​​କରିବା ଉଚିତ୍ | ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସି ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ପଚାରନ୍ତୁ | ପିଲାଦିନର କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ସମୟ ପାଇବ, ତୁମେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବା ଉଚିତ୍ | ସମସ୍ତେ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ | ବିପି ରୋଗୀଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଵି.ପି ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ହ୍ରାସ ହେଲେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଅଛି, ପରୀକ୍ଷା ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କରାଯାଇଥିବା କୈାଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ମନରେ ଦୁଃଖ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହେବ, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଧ୍ୟାନ କରିବା ସବୁଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ |

ମୀନ : ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ପିସ୍ ଲୋକ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ, ଅନୁକୂଳ ସମୟରେ ଉଦ୍ୟମ କରିବା ଭଲ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ପୁରସ୍କାର ପାଇପାରେ | ଏହାର ଲାଭ ସର୍ବଦା ବ୍ୟବସାୟର ଅଭିବୃଦ୍ଧିରେ ଆସିଥାଏ | ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ହେବାକୁ ପଡିବ | କେବଳ ମାନସିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ତୁମ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ନରମ ହୋଇପାରେ, ଅଧିକ କାମ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବିଶ୍ରାମ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହିପରି ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *