8

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏହି 7ଟି ରାଶିର ଚମକିଵ ଭାଗ୍ୟ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ବୈଶାଖ ମାସର ଶୁକ୍ଳପକ୍ଷ ର ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶୀ ତାରିଖରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ଦିନଟି ରବିବାର | ରବିବାର ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ | ଏହି ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରାଯାଏ | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଏହି ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଜୀବନରେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ସଫଳତା ଆଣିଥାଏ | ଏହି ଦିନ, ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରାୟ ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଷରେ ରହିବେ | ଏହା ପରେ ଏହା ମିଥୁନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ | ପଞ୍ଚଙ୍ଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଆସନ୍ତା 15 ଦିନ ଗ୍ରହର ରାଜା ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆରିସ୍ ଛାଡି ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ରାଶିରେ ବୁଧ ସହିତ ଏହା ଗମନାଗମନ କରିବ | ସୂର୍ଯ୍ୟ, ସମ୍ମାନ, ସମ୍ମାନ, ସମ୍ମାନର ମାଲିକ, ବୁଧ, ଧନ, ଗୈରବ ଏବଂ ଅପାରଗତା ପ୍ରଭୁଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗ, ରାଜା ଯୋଗ ଅଛି | ଯେତେବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବୃଷରେ ପ୍ରବେଶ କରେ, ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପୃଥିବୀ ଉପାଦାନର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଏହାର ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ରହିବ | ପୃଥିବୀ ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ମୁଖ୍ୟତଃ ବୃଷ, କୁମାରୀ ଏବଂ ମକର ରାଶି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଗତିଶୀଳ ହେବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଏହି ରାଶିଫଳର ଭାଗ୍ୟ ଏହି ଶୁଭ ସମକକ୍ଷତା ସହିତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ-
ମେଷ-ବୁଧ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ମେଷ ର ପ୍ରଥମ ଘରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ, ଏହା ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

rasi4
ବୃଷ – ବୁଧ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟ ବୃଷ ରାଶିର ଦ୍ୱାଦଶ ଭାଗରେ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଏହା ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗକୁ ମଜବୁତ କରିବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ – ମିଥୁନର ଏକାଦଶ ଘରେ ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟ ରାଜ ଯୋଗ ଗଠନ ହେଉଛି | ଏହା ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଧନ, ଧନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଭାଷା ଉପରେ ସଂଯମତାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

mithun
କର୍କଟ – କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦଶମ ଘରେ ରାଜା ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଏହା ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ | ନୂତନ ବିନିଯୋଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ସିଂହ – ବୁଦ୍ଧାଦିତ୍ୟ ରାଜ ଯୋଗ ଲିଓ ରାଶିର ନବମ ଘରେ ଗଠିତ ହେଉଛି | ଧନର ଏହି ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଭ୍ରମଣର ପରିମାଣ ମଧ୍ୟ | ସେମାନେ ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି – ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ବୁଧ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟର ରାଶି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଏହା ସେମାନଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ – ଦେଶବାସୀଙ୍କ ତୃତୀୟ ଘରେ ବୁଦ୍ଧଦିତ୍ୟ ରାଜ ଯୋଗ ଗଠନ କରାଯାଉଛି | ଏହା ସହିତ, ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *