1

ଆସନ୍ତା କାଲି ସକାଳ 9:30 ପରେ ଅଚାନକ ଚମକି ଉଠିବ ଏହି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ, ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ମିଳିବ ଧନ, ସମ୍ପତ୍ତି, ଗାଡି, ବଙ୍ଗଳା ସବୁ କିଛି ।

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ କୈଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ର ଜିବନ ରେ ପରିବର୍ତନ ପଛରେ ସେମାନଙ୍କ ଗ୍ରହ ମାନେ ହିଁ ଦାୟୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ଚଳନ ସେମାନଙ୍କ ଜିବନ ରେ ସିଧା ସଳଖ ଭାବେ ପ୍ରଭାବ ପକେଇଥାଏ । ସେହି ପରିବର୍ତନ ସେମାନଙ୍କ ଜିବନ ରେ ସୁଖ ଏବଂ ଦୁଖଃ ନେଇ କରି ଆସେ । ସେମିତି ରେ ଆସନ୍ତା କାଲି ସକାଳ 9.30 ପରେ ଏହି ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କ ଚଳନ ପରିବର୍ତନ କାରଣ ରୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ 12 ଟି ରାଶି ମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ରୁ ଏମିତି କିଛି ରାଶି ରହିଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର ଆଗମନ ହେବାକୁ ଜାଉଛି ଜାହା ଫଳ ରେ ଏହି ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନେ କୋଟିପତି ହେବାର ରାସ୍ତା ଚାଲିଛନ୍ତି ।

ଏମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ମିଳିବା ପାଇଁ ଜାଉଛି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା । ଏହି ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ରେ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ର ଗୋଚର କିଛି ଏପରି ଭାବେ ହେବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କୁ ମହା ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବାରୁ କେହି ବି ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କର ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କର କୃପା ବନୁଛି । ଏହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବୁ କି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଦିନରେ ସଠିକ୍ ସମୟ ରେ ଧନ ର ଆୟ ହେବ ।

Lakshmi

ସେମିତି ରେ ମାଆ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କଥା ଯଦି ଆମେ କହିବା ତେବେ କେବେ ବି ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କୁ ପ୍ରଶନ୍ନ କରିବା ସହଜ ହୋଇ ନ ଥାଏ । ହେଲେ ଏହି ମାସ ରେ ପ୍ରଶନ୍ନ ହେଉ ଥିବା ରାଶି ମାନଙ୍କର ଜାତକ ଗଣନା ଯୋଗୁଁ ହିଁ ସେ ଅତି ସହଜ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେଉଛନ୍ତି । ସେମିତି ରେ ଏହି କଥା ତ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସତ୍ୟ କି ଯିଏ ବି ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ଭାବେ ପୂଜା କରେ ସେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶନ୍ନ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ।

ହେଲେ ଏହି ଦିନ ରେ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶନ୍ନ ହୋଇ ଥିବା ହେତୁ ଏମାନଙ୍କର ସବୁ ଦୁଖଃ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଦୂର ହେବ । ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଲାଭ ଏବଂ ନିଜର କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ରେ ଉହ୍ଲାସ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇବେ । ତେବେ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପାଖରୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ଦିନ ରେ ଆପଣ ମାନେ କୈଣସି ବି କାର୍ଯ୍ୟ ର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରି ପାରିବେ ।

Astrology

ତେବେ ସେମିତି ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଯେଉଁ ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ସେମାନେ ହେଲେ । ମେଷ ରାଶି, ସିଂହ ରାଶି,ତୁଳା ରାଶି,ବିଚ୍ଛା ରାଶି,କୁମ୍ଭ ରାଶି,ମିଥୁନ ରାଶି,ମକର ରାଶି ଏବଂ କନ୍ୟା ରାଶି ର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନେ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *