ଏହି ବର୍ଷ ନବବିବାହିତା ମାନେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ କିପରି ହେବାକୁ ଯାଇଛି ।

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରେମ ହେଉଛି ଜୀବନର ଆଧାର ଏବଂ ଯଦି କାହାର ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ନଥାଏ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଯାଏ | ସମସ୍ତେ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ଯେ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ପ୍ରେମ ଓ ଵିଵାହ ଜୀବନ ଉପରେ କିପରି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କୈତୁହଳ ହ୍ରାସ କରିବ,

ପ୍ରେମ ଓ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ରାଶିଫଳ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ |

ମେଷ :-
ମେଷ ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଏହି ବର୍ଷ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଏହି ବର୍ଷ, ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେତୁ, ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ପ୍ରବେଶ କରିବ | ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ସହିତ ଯୋଗଦେବା ପରେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଶୀଘ୍ର ମଜବୁତ ହେବ |

କ ‘ଣ କରିବା-
ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନଠାରୁ ଅଲଗା ରଖିବାକୁ ପଡିବ |
ଯେତେବେଳେ ତୁମର ଝଗଡାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚାହିଁବ ସେତେବେଳେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କର |
କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-

ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |
ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ବିବାହର ଉନ୍ନତି ଦିଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ |
ଯେଉଁମାନେ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏକ ନୂତନ ସାଥୀ ପାଇବେ | ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେଵ |

rasi4
ବୃଷ ରାଶି :-
2022 ମସିହାରେ, ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ | ବର୍ଷର ଦ୍ୱିତୀୟ ତ୍ରୈମାସିକରେ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ କାରଣ ଶନି ସହିତ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ସଂଯୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ମେଳ ହେବ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ସାମଗ୍ରିକ ଭାବେ ଏହି ବର୍ଷ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିବ | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଉତ୍ସାହ ପାଇବେ ଏବଂ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ |

କ ‘ଣ କରିବା-
ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ |
କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ଭୁଲିଯାଅ |
ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |
କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ :-

ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଜିନିଷ ଲୁଚାନ୍ତୁ ନାହିଁ |
ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅନ୍ୟକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବା ଦ୍ଵାରା ଝଗଡା ହୋଇପାରେ |
ଏପରି ଜିନିଷ କୁହ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ କମ କରିଥାଏ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ, ଯାହାର ମଙ୍ଗଳ ସେମାନଙ୍କ ରାଶିଫଳରେ ଭାରି ଚାଲୁଛି | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ | ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ତ୍ରୈମାସିକ ପରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନର ଅବସ୍ଥାକୁ ସୁଦୃ। କରିବ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ରହିବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଏକ ରୋଲର କୋଷ୍ଟର ଭଳି ହେବ | ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ

କ ‘ଣ କରିବା-
ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |
ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-
ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ସଂଯମତା ରଖିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |
କୌଣସି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଉପରେ ଚାପ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ |
ଖରାପ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କର୍କଟ ରାଶି :-
କର୍କଟ ରାଶିର ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ତୁମେ ପିଲାକୁ ସୁଖ ପାଇବ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଯେଉଁମାନେ ନବ ବିବାହିତ, ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ, ବିଶେଷକରି ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ତ୍ରୈମାସିକ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଭଲ ଆଶା ଆଣିବ | ବର୍ଷ ଯେତିକି ଆଗକୁ ବଢୁଛି, ତୁମ ଏବଂ ତୁମର ସାଥୀ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭଲ ବୁଝାମଣା ହେବ |

rasi1

କ ‘ଣ କରିବା-
ସେମାନେ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ |
ଯଦି କୈାଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିବାଦ ଥାଏ, ତେବେ ସାଥୀଙ୍କ ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ |

କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-
ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ |
ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଭରଶୀଳ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ସିଂହ ରାଶି :-
ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ 2022 ମସିହାରେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ପାଇପାରିବେ | ବିଶେଷକରି ଏପ୍ରିଲରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ, ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ବର୍ଷର ଶେଷ ଷ୍ଟପ୍ ଯଥା ନଭେମ୍ବର ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ କିଛି ଦେଶବାସୀ ପ୍ରେମ ବିବାହ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି | ବିବାହିତ ଦେଶବାସୀ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିର ରହିବ |

କ ‘ଣ କରିବା-
ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଅ, ତୁମ ପରିବାରକୁ ଏହା ବିଷୟରେ କୁହ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଗକୁ ବଢାଆ |
ଯଦି ଆପଣ ଅବିବାହିତ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ବୋଧହୁଏ ସେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ହୋଇପାରେ ,

କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-
ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ କୈାଣସି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର |
ବୃହସ୍ପତି ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଶୁଭ ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିଦେବ | କେବଳ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ହାତଛଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି:-
କନ୍ୟା 2022 ମସିହାରେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯେଉଁ ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେମରେ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ବର୍ଷସାରା ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଅକ୍ଟୋବରରୁ ଡିସେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କରେ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କ ‘ଣ କରିବା-
ଜାନୁଆରୀ, ମେ ଏବଂ ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ଉଭୟ ପ୍ରେମୀ ଏବଂ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାନ୍ତୁ |
ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ କିମ୍ବା ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ତାରିଖକୁ ଯାଆନ୍ତୁ |
କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-

ପ୍ରେମିକ ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ |
ବିବାହିତ ଦେଶବାସୀ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କର ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |
ତୁଳା ରାଶି :-

2022 ମସିହାରେ, ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବିବାହ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଏବଂ ଶୁଭ ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ | ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ତ୍ରୈମାସିକ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ, ଆପଣ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ତ୍ରୈମାସିକ ଆରମ୍ଭ ହେବା ମାତ୍ରେ ଜିନିଷ ଭଲ ହୋଇଯିବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବର୍ଷର ମଧ୍ୟଭାଗରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କ ‘ଣ କରିବା-

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବା ବନ୍ଦ କର ନାହିଁ |
କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରଖନ୍ତୁ |

କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-

ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଦ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ |
ଯଦି ସଂପର୍କରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବସନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି :-

2022 ମସିହାରେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବ | ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହେବା ସହିତ ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ରୋମାନ୍ସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି ବର୍ଷ ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଆଶା ପାଇବ | ଆପଣ ବର୍ଷର ମଧ୍ୟ ଭାଗରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଉପହାର ପାଇପାରନ୍ତି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବେ | ଏହି ବର୍ଷ ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ |

କ ‘ଣ କରିବା-

ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଉପହାର ଦିଅନ୍ତୁ |
ତୁମର ସାଥୀକୁ ଶୁଣ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-

ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |
ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ |
ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରାଶିଫଳ ରାଶିଫଳ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ

ଧନୁ ରାଶି :-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମିକଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯିବ | ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ, ପଞ୍ଚମ ଘରେ ମଙ୍ଗଳଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ହେତୁ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବିବାଦ ବଢିବ | ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ, ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବ | ଏପ୍ରିଲ୍, ଜୁଲାଇ ଏବଂ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସଗୁଡିକ ତୁମର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ |

କ ‘ଣ କରିବା-

ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-

ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସହମତ ହେବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି :-
2022 ବର୍ଷ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କାରଣ ରାହୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରୁ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଆପଣଙ୍କୁ ବର୍ଷସାରା ପ୍ରେମରେ ଅପାର ସଫଳତା ଦେବ | ରାହୁଙ୍କ ଏହି ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ, ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ ଏବଂ ତୁମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ମେ ମାସରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଆପଣଙ୍କ ପଞ୍ଚମ ଘରେ ହେବ, ଯେଉଁଠାରେ ରାହୁ ବସିଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟ ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଏହି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିପାରିବେ |

କ ‘ଣ କରିବା-
ଯଥାସମ୍ଭବ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପାଖରେ ରୁହନ୍ତୁ, ତାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-
ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ରାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ଏକ ବଡ ଝଗଡାକୁ ନେଇପାରେ |
ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୈାଣସି ପ୍ରକାରର ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |
କାହାକୁ କହିବାକୁ ପଡିବ ତାହା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ |

rasi4

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-
କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ଅନୁକୂଳ ହେବ କାରଣ ତୁମର ସାଥୀ ତୁମକୁ ଏବଂ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ମଧୁର କଥାରେ ଖୁସି ରଖିବାରେ ସଫଳ ହେବ | ଏପ୍ରିଲରୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ଏହା ପଞ୍ଚମ ଏବଂ ସପ୍ତମ ଘରକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ ପ୍ରେମରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି |

କ ‘ଣ କରିବା-

ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କୁହ |

କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-

ବିବାହ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି :-
ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, 2022 ବର୍ଷ ମୀନ ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ କମ୍ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଉଛି, କାରଣ ଶନିଙ୍କ ଦୃଶ୍ୟ ବର୍ଷସାରା ଆପଣଙ୍କ ରାଶିର ପଞ୍ଚମ ଘରେ ରହିବ, ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ | ଜୀବନ ପ୍ରେମରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭରୁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅବଶ୍ୟ, ଏହା ପରେ, ଜାନୁଆରୀ ଶେଷରୁ ଏପ୍ରିଲ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଭଲ ହେବ |

କ ‘ଣ କରିବା-

ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

କଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ-

ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡ଼ା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ॥

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *