5

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଉପରେ ମାଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତି ପ୍ରସନ୍ନ, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ କରିବେ ଉପାୟ |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ 12 ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ କୁହାଯାଇଛି | ଏଥିରେ କନ୍ୟାକୁ ଏକ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ଅଛି | ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ, କନ୍ୟା ସ୍ଥିତି ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। ଏବଂ ଏହାର ଚିହ୍ନ ଏକ କନ୍ୟା ନେଇଥାଏ | ଏହାର ଅର୍ଥ ଶୁଦ୍ଧତା | ତେଣୁ, କନ୍ୟା ଉପରେ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଏକ ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ଅଛି | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ଯେଉଁମାନେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବା ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ |

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହି ପ୍ରତିକାର କରନ୍ତୁ :-
ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଝିଅମାନଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଉପବାସ ପାଳନ କରନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ବୁଧ ହେଉଛି କନ୍ୟା ରାଶିର ପ୍ରଭୁ | ଏବଂ ବୁଧ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଜଡିତ | ସେଥିପାଇଁ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଦ୍ୱନ୍ଦ ପ୍ରକୃତିର ଅଟନ୍ତି |

laxmi
ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କର ଉପାସନା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ :-
ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମଙ୍ଗଳବାର ଏବଂ ଶନିବାର ଦିନ ହନୁମାନଙ୍କୁ ସିନ୍ଦୂର ଏବଂ ମଲି ଫୁଲ ତେଲ ଅର୍ପଣ କରିବା ଦ୍ଵାରା ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦୂର ହୋଇଥାଏ , ଶନିବାର ଦିନ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ଶାନି ସହିତ ଜଡିତ ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଲାଲ୍ ରୁମାଲ ରଖନ୍ତୁ | ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସେବା କର ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଦ୍ଵାରା ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଥାଆନ୍ତି |

sanii
କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଅହଂକାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ :-
ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଯାୟୀ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆଦୈ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଅହଂକାରକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହା ସହିତ, ଯେଉଁମାନେ ସ୍ୱଚ୍ଛତାର ଯତ୍ନ ନେଉନାହାଁନ୍ତି, ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି | ନିୟମ ଏବଂ ଅନୁଶାସନ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ମାତା ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି | ତେଣୁ ସବୁବେଳେ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ମନେରଖ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *