8

୨୪ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଏହି ରାଶି ଉପରେ ସ୍ଵୟଂ ଶୁକ୍ର ଓ ମାଁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ କରିବେ ଧନ ବର୍ଷା |

RASIPHALA

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟାଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମର ଭାଗ୍ୟର ସଂଯୋଗ ମୁଖ୍ୟତଃ ଆମର ରାଶି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ଏହି ଗ୍ରହମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି, ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଏକ ଭଲ ବା ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ | ଏଥର ମେ 23 ରେ ଶୁକ୍ର ଦେବ ନିଜର ସ୍ଥିତି ବଦଳାଉଛନ୍ତି | ମୀନ ରୁ ମେଷକୁ ଗମନାଗମନ କରିବେ | ଏହି ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ 12 ରାଶିର ଚିହ୍ନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ, କିନ୍ତୁ 5 ଟି ବିଶେଷ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଓଲଟା ହେବ |

ମେଷ ରାଶି :-
ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ବିଶେଷ ଅନୁଗ୍ରହ ଏହି ରାଶିରୁ 23 ମେରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ | କଦାପି ଅର୍ଥର ଅଭାବ ହେବ ନାହିଁ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ନୂତନ ଚାକିରି ଅଫର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ଲାଭ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ମେ 23 ପରେ, ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ | ସୁଖ ଜିତିବ | ଯନ୍ତ୍ରଣା ଶେଷ ହେବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାରେ ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ ରାଶି :-
ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏହି ରାଶି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ରହିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆଧାରରେ ତୁମେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ସୁଖ ପାଇବ | ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିବାହ ହେବ | ଟଙ୍କା କାରବାର ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାଠାରୁ ଭଲ ସମୟ ନାହିଁ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା କିମ୍ବା କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଏକ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭ୍ରମଣ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ |

mithun
ବିଛା ରାଶି :-
ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଗ୍ରହ କରିବ | ତୁମ ହାତରେ ଯାହା ବି କାମ କର, ତାହା କୈାଣସି ଅସୁବିଧା ବିନା ହୋଇଯିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହେବ | ବେକାରମାନେ ଚାକିରୀ ପାଇବେ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଗ୍ରାହକମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | କିଛି ଶୁଭ କାମ ପାଇଁ ଭ୍ରମଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର, ଯାନ କିମ୍ବା କିଛି ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଠିକ୍ ହେବ | ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବ |

rasi4
ଧନୁ ରାଶି :-
ସବୁ ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ଆସିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଫେରସ୍ତ କରାଯିବ। ଆପଣ ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଭ୍ରମଣରେ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ଏକ ଖୁସିର ସମାଧାନ ହେବ | ବିବାହ ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ତିଆରି କରାଯାଉଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି :-
ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ମଧ୍ୟ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବେ | ମାତା ଦେବୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ଘରର ନିରାପତ୍ତା ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ନୂତନ ଚାକିରି ଅଫର ମିଳିପାରିବ | ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଭଗବାନ ତୁମ ସହିତ ଆସିବେ | ଦୁଃଖ ତୁମଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବ | ଟଙ୍କା ଆସିବ | ଆପଣ ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଈଶ୍ବରଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ହେବ | ତେବେ ଏତିକି କହି ବିଦାୟ ନେଉଛୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ |

ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଟି ପଢି କେମିତି ଲାଗିଲା ଆପଣ ମାନେ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣେଇବା ସହିତ ଆପଣ ଆମର ପୋଷ୍ଟ କୁ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସେୟାର କରି ଦେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *