rasi

୨୩ ମେ ସୋମବାର ୨୦୨୨ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ |

RASIPHALA

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳତାର ଦିନ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନିଜେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଅନୁଶାସନ ଏବଂ ନିରନ୍ତରତା ଉପରେ ଜୋର ଦିଅ | ଦିନଟି ଏକ ସାଧାରଣ ଫଳ | ମନୋବଳ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ | ଧର୍ମ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶାସକ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ସହାୟତା ଦିଆଯିବ | ସମ୍ମାନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ତୁମର କାମ ଅନ୍ୟ କାହା ଉପରେ ଛାଡିଦିଅ, ତେବେ ନିରାଶା ଅନୁଭବ ହେବ ଏବଂ ଯଦି ତୁମକୁ ଅନ୍ୟ କାହାଠାରୁ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ଶେଷରେ ଏହାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖ, ଯାହା ପରେ ପରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୈଦ୍ଧିକ ଶକ୍ତି ସହିତ ଲେଖା ଏବଂ ସୃଷ୍ଟି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା କୌଣସି ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଉପରେ ସ୍ଥିର ରହିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଏଥିରେ କ୍ରମାଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ମହିଳା ଶ୍ରେଣୀ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଯାତ୍ରା ନକରନ୍ତି କିମ୍ବା ରହନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆସିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇବ | ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭାଗ୍ୟର ପ୍ରାଧାନ୍ୟର ସୁଯୋଗ ନିଅ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ମୁକ୍ତ ମନେ କର |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଶ୍ରିତ ଭାବନା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖି ଖୁସି ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମେ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ ତାହା କରିବା ଉଚିତ୍, ଏହା ଏକ ଗୀତ ଗାଇବା, ବହି ପଢିବା କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଗପସପ କରିବା | ସୁସଙ୍ଗତତା ଏବଂ ପ୍ରାକୃତିକତା ରହିବ | ଜୀବନ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ | ଧନ ଏବଂ ସମ୍ବଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | କାମ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆଜି ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଅସୁବିଧା ସମୟରେ ଏକ ନିୟମ ଆପଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟକୁ ଆସିବ | ଏହି ସାହାଯ୍ୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳ ହେବେ |

mithun

କର୍କଟ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକଗୁଡିକ ହଟାଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରୀ କରନ୍ତି, ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ସମୁଦାୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ମଧ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଯେଉଁମାନେ ପରିଚାଳନା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ହାଜର ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ନିରାଶ ହେବେ | କିନ୍ତୁ ତୁମର ଚିନ୍ତା ଭିତ୍ତିହୀନ | ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସାଥୀ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ | ଅଂଶୀଦାର ଉଦ୍ୟମକୁ ମଜବୁତ କରାଯିବ | ଜମି ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ। ଶୁଭ ଅଫର ପାଇବା ସମ୍ଭବ | କାହା ସହିତ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ କଡା ତଦାରଖରେ ରଖନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଉତ୍ତେଜନା ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍, କିମ୍ବା ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଇର୍ଷା କରୁ ନାହଁ କିମ୍ବା ସାଥୀକୁ ବିରକ୍ତ କିମ୍ବା ଇର୍ଷା ଅନୁଭବ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦିଅ ନାହିଁ | ଭଲ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମନୋଭାବରେ କୌଣସି ତୃତୀୟ ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ | ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ଏକ ସିଦ୍ଧାନ୍ତରେ ପହଞ୍ଚିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ | ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ସାଙ୍ଗମାନେ ପାରସ୍ପରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଯାହାକୁ ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର କମ୍ ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରକୁ ମନେରଖନ୍ତୁ | ଧର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହୋଇପାରେ | ବିଷୟବସ୍ତୁ ଲାଭ | ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି ପରିମାଣର ଟେକ୍ସଟାଇଲ୍ ବ୍ୟବସାୟୀ, ସେମାନେ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ, ଆଜି ହେଉଛି ସଠିକ୍ ଦିନ |

kanya

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ, ସଂଶୋଧନ ଆଚରଣ ଗ୍ରହଣ କରିବା କାହା ସହିତ ବିବାଦ କରିବ ନାହିଁ, ଯାହା ତୁମେ ଏବଂ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ରହିବ | ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଶୀଘ୍ର ଆସିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ହେଉଛି ସମଷ୍ଟି | ଗଣେଶଜୀ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଭାଷଣରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ ରଖନ୍ତୁ | ଲଭମେଟ ଆଜି ତାଙ୍କ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ସାଥୀକୁ ସହଜରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ନିଜ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା କାମ କରିବ | ସାଧାରଣତ today ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଚିନ୍ତା କରିବେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବ | ଭ୍ରମଣର ଅଧିକ ରହିପାରେ | କଳା କୌଶଳରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଭାଜନ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କିଛି ବଡ଼ କ୍ୟାରିୟର ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ତୁମେ ପିଲାକୁ ସୁଖ ପାଇବ | ଯାନର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ପରିବାରରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମର୍ଥନ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ଘର, ଯାନ ଇତ୍ୟାଦିର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବିତର୍କକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖରାପ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଧନ ଏବଂ ସମ୍ମାନର କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସତେଜତା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅଭାବ ହେବ | ରହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣତା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ତୁମେ ପିଲାକୁ ସୁଖ ପାଇବ | ଯାନର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ପରିବାରରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

dhanu

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ସେହି କାରଣରୁ ଆପଣ ମାନସିକ ରୋଗ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବ ନା ମା’ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନର ସମୟ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ | ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଆଲୋଚନାରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସୂଚନା ଆଦାନପ୍ରଦାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ନିକଟତର ହେବେ | ଧର୍ମ ଦୃଢ ହେବ। ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ନୈତିକତା ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାଣି ସହିତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ କୌଣସି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଭାବରେ ଶିଶୁ ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ କରିବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଭଲ କରିବେ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗର ଅଭିଯୋଗ ଆସିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ହୋଇପାରେ | ଗଣେଶଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ହେଉଛି ସେୟାର ବେଟିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା | ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଜଣେ ନିକଟ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବ | ଏହି ଯାତ୍ରା ସ୍ମରଣୀୟ ତଥା ମଜାଳିଆ ମଧ୍ୟ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ଉଦାସୀନ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏବଂ ସନ୍ଦେହ ଉପରେ ମେଘରୁ ମାନସିକ ଆରାମ ପାଇବ ନାହିଁ, ତଥାପି ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସଫଳତାର ସଙ୍କେତ ଅଟେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଇପାରିବ | ପ୍ରସ୍ତାବଗୁଡିକ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଗ୍ରହଣ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି | ସମସ୍ତେ ସହଯୋଗୀ ହେବେ। ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | ଏକ ଗାଡି ଦୁର୍ଘଟଣା ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟଭାରରୁ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ପରିବାର ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *